Nie widać ikonki

mam taki mały nic nie znaczący …ale także wkurzający problemik… wiec ikona Quick Time w tym menu obok “Start” nie ma wyglądu … (tzn. jest taka karteczka a po srodku niby ekran jakiejś aplikacji [poprostu jest taka ikona jaka jest gdy nie ma zadnej ustawionej])<— nie wiem czy jasno to napisałem :smiley: :P… probowałem juz reinstalki samego quick time ale nic to nie dało… tak samo wyglada ta sprawa w menu “start”… aaa - (ikony na pulpicie wygladaja normalnie) … rownież taki sam problem jest tez z programem (a raczej powinienem powiedzieć “ikoną”) Adobe Readera 7.0 … nie wiem dlaczego tak to wygląda a nie normalnie… jakieś pomysły ?? jak to przywrócić do normalności ??

P.S: wiem że to duperela …ale chciałbym aby te ikony wygladały tak jak powinny :smiley: … Z góry dziki za odpowiedzi /pomysły/ i ogólnie pomoc !!

Zmień w ustawieniach ekranu kolor na 32 bitowy.

po co ci ta ikonka w trayu - w procesach quick time tray też zajmuje

trochę pamięci - jeśli będziesz chciał coś ściągnąć lub wyświetlić

w mov to przeglądarka uruchomi odpowiedni plugin(chyba, że masz

quick time ustawiony na sprawdzanie witryn i automatyczne ściąganie np. trailerów - ale i tak ten programik służy raczej do aktualizowania

quicktime, a nie do ściągania) - możesz go usunąć przez usunięcie

wpisu w HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

(ale podczas następnego uruchomiena quick time programik wpisze ci się tam na nowo)