Nie widać kursora w grze

Siemcia,

chciałem pograć w Bitwę o Śródziemie 2, ale nie widać kursora (czasem miga). Nawiasem mówiąc, w demie było tak samo.

Mam Vistę i kartę graficzną GeForce Go 7300, więc chyba to nie ona jest problemem.

Miło by było gdyby ktoś pomógł, bo jednak gdyby się nie powiodło to jest trochę zmarnowanych pieniędzy…

Z góry dzięki :slight_smile:

Domyślam się, że sterowniki do grafiki próbowane co najmniej 2 czy 3 różne?

tak.

ło raju, pięknie się domyślacie. wciąż proszę o pomoc.

DirectX 9 doinstalowany?

tak, takie proste rzeczy zrobiłem bez podpowiedzi -.- więc może jakieś ideas?

O jej, jaki ja niedomyślny jestem. Na proroka i wróżbitę się nie nadaję widać. Profi-user, pewnie drażnią cię takie podpowiedzi, ale byłoby znacznie prościej, gdybyś w pierwszym poście napisał jakie kroki podjąłeś celem eliminacji problemu, a nie teraz się pysznił, że takie rzeczy to były już próbowane.

Nie napisałeś jeszcze, czy patche do gry zainstalowane… Zwłaszcza 1.04 brzmi obiecująco.

No i jeszcze, czy czytałeś porady ze strony pomocy EA:

Z tego wynika, że gra nie ma obowiązku być kompatybilną z innymi systemami niż XP.

To może niech spróbuje ze zgodnoscia, przeinstaluj, ja gram w to na Viscie i dziala i to bez zadnych patchow, chociaz mozesz sprobowac go zainstalowac, opcje na domyslne przywroc a jak nie to najwyzej zadzwon do pomocy technicznej :slight_smile: