Nie widac piosenek w mp3

Witam.

Moj mlody braciszek kupił sobie mp3 ( SanDisk Sansa m240 ) . Na plycie nie bylo zadnego softu do niego , tylko instrukcja co jak robic. Rowniez po zaisntalowaniu przez windows tego mp3 nie bylo widac nowego nosnika , jedynym wyjsciem bylo kopiowanie przez Windows Media Player , po operacji wydawalo sie , ze wsyztsko jest ok , w programie widzi piosenki na odtwarzaczu , ale gdy go wlaczam pisze , ze nie ma plikow , gdy podlaczam go znow do kompa widac w WMP , ze sa tam piosenki ktroe kopiowalem .

Co robic ?

Z gory dziekuje za wszelka okazana pomoc!

Pzdr.

Tiaaaa …

Gites Majonez … :lol:

  1. Jak Tyyyyle napisałeś o problemie, to z uprzejmości mogłeś napisać Pozdrawiam zamiast … wiesz czego … :stuck_out_tongue:

Była instrukcja, tak ?

Wniosek:

Nie przeczytałeś instrukcji. I kropka.

Media Player pewnie nie kopiuje do tego folderu co trzeba dlatego nie widać.Jaki masz system napisz bo xp od razu wykryje mp3 jako dysk wymieny vista zresztą też.Spróbuj urządzenie znaleźć w menadżerze urządzeń i zainstalować.

no ta

Sądze , ze tyle , ile wystarczy.

Skoro napisałes “Pozdrawiam” znaczy , ze wiesz co ten skrot oznacza , wiec nie widze problemu.

tak

Genialna dedukcja , szkoda , ze tak błędna.

W instrukcji pisze , ze weystarczy podlaczyc Playera , i skopiowac utwory do “Removeable disk” , czyli powinien pojawic sie nowy dysk przenosny w “Moim komputerze” , a nie pojawia się.

Jedyne co mogę zrobic to kopiowac za pomoca WMP , ale to kopiowanie nic nie daje , w odtwarzaczu nadal wyswietla się napis “No Files” , mimo , ze po ponownym podlaczeniu widac w WMP pliki , ktore niedawno na ów odtwarzacz kopiowałem.

Sadze , ze to powinno Ci/Wam przybliżyc problem , przepraszam za niedociagniecia , jakie popełniłem podczas pisania tematu , ale byłem po 2-godzinnym uzeraniu sie z tym mp3 , wiec byłem “lekko” zestresowany.

Z góry dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 15.06.2007 (Pią) 20:58

Odpada , kopiowałem do folderu tego co trzeba , a nawet usuwalem folder i kopiowałem bezposrednio na odtwarzacz.

XP

No własnie tu tkwi cały problem , nie wykrywa.

Probowalem , nic , syetem wczensiej go wykryl i zaisnatlował , tyle , ze chyba nie jako dysk wymienny.