Nie widzę połączeń z jednego numeru

Witam serdecznie!

Od kilku dni mam dziwny problem z połączeniami z jednego konkretnego numeru telefonu. Otóż kiedy dzwoni do mnie moja dziewczyna, nie jest w stanie się do mnie dodzwonić. Słyszy w słuchawce sygnał “dzwonienia”, tak jakby się ze mną połączyła, ale w moim telefonu nie ma śladu połączenia. Nic nie dzwoni, zero wpisów w historii połączeń, na ekranie nic się nie wyświetla.

Połączenia z innych telefonów przychodzą normalnie, mogą się ze mną połączyć. Ja do niej mogę zadzwonić i rozmawiać, z SMS-ami też nie ma problemu. Model telefonu dziewczyny to Samsung S5200.

Po raz pierwszy stykam się z takim problem. Trwa to mniej więcej od tygodnia, wcześniej żadnych problemów nie było, a telefon ona ma ten sam od dłuższego czasu. Oboje jesteśmy w Plusie.

Jeśli ktoś ma pomysł, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Nie włączyłeś przypadkiem filtru na konkretny numer telefonu?

Żadnego filtru nie włączałem, właśnie dlatego szukam pomocy tutaj.

A jaki masz tel?

Bo znajomy ma szajsfona (nazywa się to Plusfon, z tym że ma w nim kartę z Play) i też dzieją mu się różne takie dziwy typu że nie można się do niego dodzwonić lub nie dochodzą smsy.

Mam Sagema myx-1. Zabytkowy, ale działa bezbłędnie jeśli chodzi o połączenia. Problem dotyczy jak na razie jednego jedynego numeru.

Telefon z rewelacyjną słyszalnością i czułością, znam ten telefon (kiedyś też go miałem) i nie przypominam sobie aby była w nim możliwość ustawienia odpowiedzialnego za takie zachowanie.

Sprawdź co się stanie gdy swoją kartę SIM włożysz do innego telefonu oraz z inną kartą SIM w tym telefonie.