Nie widzi dodatkowego monitora

Witam,

Sprawdź czy oby napewno masz wgrane sterowniki od karty graficznej. Najlepiej dla pewności wejdź na stronę producenta pobierz je i zainstaluj.

Myślę że to powinno pomóc.

No być może to to. Tylko jak wpisuję mój model na stronie della

Wchodzisz na stronę https://www.dell.com/support/home/pl/pl/pldhs1 (dell pomoc techniczna)
i wpisujesz Service tag (pod komputerem masz naklejkę z trzema kodami) Wpisujesz i klikasz ,Prześlij" po chwili otworzy Ci się strona gdzie po LEWEJ stronie masz zakładki. Wybierasz zakładkę ,Sterowniki i pliki do pobrania". Następnie zaznaczasz (obowiązkowo) : System operacyjny (np. windows 7 64bit) w zależności od twojego komputera, kategoria (w tym przypadku ,karta graficzna"). Wybierasz sterownik po dacie czyli jeżeli twój komputer został zrobiony w 2014 wybierasz datę najbardziej zbliżoną czyli np. z pośród dat : 2013.06.18 , 2016.09.20 wybierasz pierwszą. Dalej pobierasz, instalujesz i uruchamiasz ponownie system bo bez tego nie zadziała. Pomogłem? Jeśli tak to bardzo się cieszę.

1 polubienie

Gorzej jak nie znajduje mi po service tag komputera i np. daje radę aplikacja do aktualizacji sterowników od Dell rozpoznać blaszaka lub ręcznie szukając konkretnego np. dell Optiplex “WXYZ”.

Dzięki chłopaki za pomoc, ale ten problem dotyczył 2014 roku, jako, że mamy 2018 już trochę po czasie, ale dzięki za chęci, może przyda się potomnym :slight_smile:

1 polubienie