Nie wiem co kupic

Witam wszystkich ktorzy czytaja ten posta

Mam taki problem musze wymienic w komputerze plyte glowna bo moja stara na ktorej aktualnie pracuje odmawia mi posluszenstwa i mam zamiar zrobic drobna modernizacje mojego kompa za 700zl tz chcialem wymienic : płyte głowna, procesor i karte graficzna (z nia mam najwiekszy problem)

ja jak narazie mam zamiar kupic takie podzespoly:

PROCESOR AMD SEMPRON 2800+ BOX (754 pin) 64 bit Palermo - 290,00

ASROCK K8Upgrade-NF3 nForce3 Socket 754 (DZW/LAN/SATA/RAID) - 170,00

i krta graficzna MSI GeForce FX5500 256MB/128bit TV/DVI AGP - 210,00 albo

GeCube ATI Radeon 9550 256MB DDR2/128bit TV/DVI AGP Extreme - 260,00 ja mi doradzono w jednym sklepie a w drugim powiedziano mi ze jest dosc droga i jest jej odpowiednik tanszy chyba rozniacy sie tym ze nie ma w nazwie Extreme a w wydajnosci jest nie wiele lepsza

Czekam na jakies propozycje tz jak karte mi doradzacie mozed jakies zastrzezenia do plyty glownej. Dodam ze nie mam zbyt wiele pieniedzy jak mozna sie doczytac na poczatku chodzi mi o to by karta miala jak najwieksza wydajnosc za jak najmniejszee pieniadze.

Seria 5xxx do 5900 to są najgorsze GeForce’y jakie tylko się pojawiły.

Zdecydowanie polecam Ci tego radka. Możesz również rozejrzec się w rodzinie 6600, jednak będą nieco droższe niz 300zł.

Bo 700zł, w dzisiejszych czasach na komputer…to naprawdę bardzo mało pieniędzy, niektórzy nawet za taką cenę karty grafiki nie kupią.

Witaj na forum zbyn3 :wink:

Ponieważ jest to Twój pierwszy dzień na forum więc temat tylko zostanie przesunięty do właściwszego działu.

Weż sobie jednak do serca dwie uwagi:

  1. Zatytułuj tej temat i wszelkie następne znacznie konkretniej bo inaczej Twoje tematy będą lądowały w śmietniku.

2.Poświęć chwilę czasu na lekturę regulaminu zwłaszcza w odniesieniu WYMOGU używania polskiej pisowni na forum gdyż konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu są jeszcze mniej przyjemne niż w pierwszej mojej uwadze.

Pozdrawiam :wink:

zbyn3 jak na 700 zł to będzie zestaw bdb, grafa to ten radek zdecydowanie nie ma konkurencji w swojej cenie,

:lol: nie słuchaj ich sraty taty, radek ten ma kości pamięci o krótszym czasie dostępu,lepsze chłodzenie

Też brałbym tego radka, dodatkowo można go zmodować do wersji 9600XT/PRO. :wink: