NIE wiem co niedziala

Witam,mam duzy problem,zakupilem nowy sprzet :proc athlon 64 3000,plyta abit kn8,pamiec 2x512 kingston dual,160 gb dysk,karta graf gainward 1960 2xdvi 6600 gt (zegary 550 i 1050),mam zasilacz topower 420,nagr dvd liteon,

od samego poczatku komputer sie wiesza,resetuje,przy grach wystepuja bledy i nie da sie grac(wystepuje komunikat o bledzie i wywala do windowsa,lub reset lub zawias),komputer resetuje sie nie rozumiem dlaczego,wirusow nie mam, mam antywira+firewall dobrych firm i aktualizowane,w tym tygodniu zawioze sprzet do sklepu gdzie kupilem,ale jak powiedza ze wszystko ok i nie wymienia?? dodam ze sprzet ma 1 mioesiac i wszystko jest nowe,prosze o rade co zrobic??

Może masz problem z pamięcią RAM. Ja radzil bym oddać kompa do serwisu (ma sie rozumieć na gwarancji jest). sprawdzą doradza a w razie czego wymnienia wadliwy sprzęt.

//edit

jaki?

Najbardziej prawdopodobna jest awaria zasilacza.

Może trafiła ci się wadliwa sztuka.

ramy sprawdzalem tez inne i bylo tak samo,podejrzewam plyte,k,graficzna lub zasilacz

Ja uważam że to winna karty graficznej, ponieważ mój kolega miał to samo i kupił kompa nie dawno oddał do serwisu i sie okazało że karata graficzna była uszkodzona. Powodzenia

Hmm…moze najpierw sprawdz czy wszystkie sterowniki sa odpowiednio zainstalowane.

Zerknij rowniez do manadzera urzadzen czy niema tam jakis problemow z brakiem oprogramowania.

sterowniki spox:) ale ta karte to podejrzewam po tym jak wywala mi komunikat ze brak sygnalu i zawiesza sie ,ale czy przez to inne programy beda sie wieszac?

Wielce prawdopodobne, że karta się przegrzewa. Jak możesz to pożycz karte i zobaczysz czy jest tak samo.

Możesz jeszcze przeinstalować sterowniki,wyrzuć stare driver clanerem

Zasilacz odpada,bo przecież on nie wywala błędów do windy :lol: