Nie wiem co oznacza "tmp2" w speedfan

Witam. Dziś wymieniłem pastę termo przewodzącą i chciałem zobaczyć temp procka i pobrałem do tego speedfan. Tmp procka jest spoko tylko niepokoi mnie "temp 2 " http://imageshack.us/photo/my-images/84 … uuopn.png/. Tutaj jest screen. I tu moje pytanie do czego się odwołuje temp nr2 i czy pozostałe temp są spoko.

xxxPUMBAxxx ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Temperatura procesora - źle założyłeś całe chłodzenie,jeśli to Intel to jedna z 4 nóżek jest nie dociśnięta prawdopodobnie. Dziwne że Ci komputer działa,od 90 w górę (stopni) powinien Ci się komputer wyłączyć,miałem podobnie. Coś masz z wentylatorem też,11 RPM. Albo za dużo pasty nałożyłeś.

xxxPUMBAxxx , mialeś poprawić tytuł na konkretny mówiący o problemie. Nowy tytuł mówi tyle samo o problemie, co poprzedni :?

Nazwij temat konkretnie - więcej uwag nie będzie.

TEMAT POMOCNY

Procesor mam z AMD. Ale o co jeszcze chodzi z tym wentylatorem?

Dodane 21.06.2012 (Cz) 15:07

Po zdjęciu nieco pasty i dociśnięciu podstawki na której zapina sie zatrzask od kolera tmp “2” nie zmieniła się. Nadal jest około 92