NIe wiem co sie dzieje z moim neo

Witam jestem nowy i mam problemy z jakimis robalami.Sry z gory ale jestem noobem w tym temacie.Generalnie sprawa wyglada tak ze skanowalem juz avastem , arcaonline teraz robie to kasperskimonline

Arca znalazla sporo win32.4 ale powywalalem. Mam uruchomiona ochrone dostepowa w avascie i jak wlacz usluge poczta lubm outluk to pojawia sie okienko ze podejrzanie duzo wiadomosci jest wyslanych.i dzieje sie tak caly czas :cry: :cry: nie wiem co robic-w praktyce wuglada totak ze transfer wychodzacy mi skacze do maksymalnego poziomu. NIe moge grac po sieci …Pomoze ktos? :cry:

Wklej loga HijackThis

Złączono Posta : 19.01.2006 (Czw) 0:27

Przepraszam ze w ten sposob ale jestem noobem jezeli chodzi o takie sprawy net slluzy mi jedynie do grania po sieci-do dzis :cry:

Złączono Posta : 19.01.2006 (Czw) 0:39

po skanie kasperski znalazl jeden trojan w pliku c:\Windows\secure32.html o takiej nazwie trojan.win32.harniq.a nie wiem co zrobic - nie chce stawiac systemu od nowa . prosze pomocy

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Mozesz ciachnąć jeszcze tego hosta:

Dodatkowo POCZYTAJ o usuwaniu fałszywej tapety

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Zrobilem tak jak zaleciles ale dalej mi sie muli oto nowy log z przed sekundy

rece mi opadaja :cry:

Fix na to:

Zrobilem skan arca i znzlazl mijeden win32.4 i usunol go neostrada sie muli w dalszym ciagu:( transfer wychodzacy co kilka sekund skacze do maksymalnego poziomu 160kbps NIe wiem co robi c prosze o szybka pomoc oto ostatni log z hijack

Dlaczego porobiłeś takie dziwne przerwy??

usuń to:

Plik na czerwono usuń. Wywal aplikacje od neostrady i skonfiguruj połączenie ręcznie.

to ostatni log-dalej mi sie muli ,syptomy te same,jak wywalic aplikacje neostrady i skonfigurowac recznie polaczenie?

Log masz ok

Poczytaj XP - Optymalizacja, odchudzanie oraz tips’n’tricks

dalej sle mi e maile nie wiadoo gdzie i to blokuje neo

czy jest jakis sposob na wyloczenie wysylania e maili

?