Nie wiem co to jest

(squeet) #1

Prosze Was wejdźcie do mnie na stronę do Księgi Gości i powiedzcie, co to ma być:expressionless:

Oni to robili wpisami w Księdze... Ale jak się przed tym uchronić ;/

Ponieważ wykasowałem te wpisy z Księgi, poniżej wpisy które powodowały wyskakiwanie okienek javascript i blokowały przeglądarkę:

(:: MARIO ::) #2

popytaj na webhelp.pl o możliwości skonfigurowania skryptu blokującego numery IP :slight_smile:

(squeet) #3

ta Księga ma taki skrypt i zaraz zablokuje, ale z tego co widzę to wpisali tam kodem javascript... Czy da się tego uniknąć jakoś ;/ ??

(Bambit) #4

chodzi o te bezsensowne (i złośliwe jakby nie było) wpisy ? jeśli są pisane z jednego kompa to wprowadź ograniczenia że z 1 IP można pisać raz na dzień lub coś na ten stajl, albo zbanuj dziadów :stuck_out_tongue:

(:: MARIO ::) #5

lub zawieś księge na kilka dni, zapomną o niej i sie im znudzi :slight_smile:

(squeet) #6

Heh.. :expressionless: czyli można takimi wpisami zawalić każdą księge gości :expressionless: ??

(:: MARIO ::) #7

ano można :wink:

(squeet) #8

Bez sensu...

Jeszcze trochę i po prostu napisze do abuse z logami :expressionless:

Nie wiem, czemu tak jest - grupa ludzi robi coś ze sobą, a znajdzie się ktoś kto zbluzga, wyśmieje i jeszcze zszarga nerwy :frowning:

(:: MARIO ::) #9

tez tak mailem, kumpel kilka bloków dalej robił sobie jaja, dorawłem IP, zlokalizowałem że to on, dorwałem mejla, i napisałem nowy plik autoexec.bat i sformatowało mu hdd, i od terj pory juz jest grzeczny :slight_smile:

(squeet) #10

Hehe...

Ale to IP z neostrady... A tu tylko przez abuse coś zdziałam :expressionless:

(:: MARIO ::) #11

ja bym zawiesił na neiokreślony czas ksiege, znudzi im sie :slight_smile:

(squeet) #12

Ten ktoś znów sobie porobił jaja - jak wstałem rano, w ramce z Księgą Gości otworzyła mi się strona radia maryja ;/

Jednak IP było od miejskiego dostawcy łącza radiowego... A to już co innego niż neostrada... :evil:

(lazikar) #13

A jaka to ksiega.

Moze można zablokować html itp.

(squeet) #14

Heh...

lazikar jest to TEN skrypt

(inż. Piniol) #15

No to problem rozwiązany, dodałem 2 linijki kodu i księga squeet'a jest już bezpieczna ;]

(squeet) #16

Normalnie cóż za człowiek z tego Piniola no :lol: