Nie wiem czy to był oszust?

Witam dzisiaj własnie przed 5 min jakiś gościu którego wogole nie znam napisał czy chce zarabiać 80 zł miesięcznie? To zabrzmiało podejrzanie gościu którego nie znam i chce abym ja zarabiał ? POdejrzane

I powiedział mnie przez te kilka minut ze jest program który pokazuje reklamy za które ktoś płaci i co miesiąc wpada ci do kieszeni 80 zł (ja go zablokowałem) WG mnie nie ma nic zadarmo za wszystko trzeba w zyciu płacic albo jeszcze jakiegoś mnie VIRUSA chciał dać podejrzana sprawa

PS: Co wy o tym sądzicie? czekam na ODP

no jest takie cos ale nie dokońca musisz się oczywiście zarejstrować na danej stronie i wypełnić formularz, no i dostajesz 1 reklame i klikasz w nią i później pokazuje ci sie nastepna i im wiecej reklam wciśniesz tym więcej kasy dostajesz ale w miesiącu otrzymasz góra 10 zł, a 2 problem to musisz miec kompa cały czas właczonego :confused: i na tym to polega

No jeja ja sie pytalem

Przenosiny do NaLuzie

To więcej się zapłaci za prąd, niż się zarobi :stuck_out_tongue:

wyłączyc też może tylko im więcej klika w to to kasa wzrasta, a jak wyłączy to będzie musiałto robić od nowa czyli bedzie dostawał od najmniejszej sumy i im wiecej bedzie w to klikał to suma bedzie wzrastać

Ekhm :roll: Tysiąc tazy na forum. SPAM, SPAM i jeszcze raz SPAM :!:

Arek F. to nie jest spam, a piramidka…