Nie wiem gdzie zalozyc forum

(God2019) #1

potrzebuję informacji gdzie mółgbym założyc forum za darmo które ma panel administracyjny rozwinięty zaawansowanie, mówiac krótko chce sie rozwinąć na bardziej rozwiniętym forum;Dpomozcie mi

(Mateusz) #2

Osobiście polecam założenie darmowego hostingu i zainstalowanie tam skryptu forum, wtedy będziesz miał pełną kontrolę nad serwisem, ale szczerze odradzam darmowe hostingi z powodu ich awaryjności. Jest jeszcze drugie wyjście, mianowicie kupno hostingu taniego (np. na Allegro) to jest koszt w granicach 15 zł. Co do serwisów oferujących darmowe fora to nie polecam, ponieważ mają one wiele mankamentów takich jak brak możliwości wgrania skórek, wtyczek itp. jak i rzadkie backupy. W każdym razie jeżeli to ma być jakieś poważniejsze przedsięwzięcie to warto zainwestować te parę złotych.

(God2019) #3

własnie sie zastanawiam nad założeniem darmowego hostingu bo kolega coś mi tłumaczył, ale mam mały problem jestem zielony w tym temacie jakiś poradnik jak to zrobić od podszewki krok po kroku elegancko napisane?macie coś takiego??

(Fingerboarding) #4

Zainstaluj sobie na localhoscie serwer ISS Windowsowy , będziesz miał forum *prawie* jak Dobreprogramy. :smiley:

(Mateusz) #5

Masz na myśli założenie konta na darmowym hostingu czy założenie darmowego hostingu. Jeżeli to drugie to musisz sporo zainwestować w konto reseller (300-2000+ zł.), ewentualnie kupić serwery, ale domniemam, że chodzi Ci o założenie konta na darmowym hostingu :smiley: w takim razie polecam Ci odwiedzić http://awardspace.com.

(Sebazzdw) #6

vdd.pl masz tam dostęp do FTP (o ile wiesz co to jest...)

(God2019) #7

chodzi mi o założenie konta na darmowym hostingu czy ktoś by mógł mi w tym pomóc proszę o kontkakt gg:3015384 lub aqq:4757077 :?

(Skr3czu) #8

Pomagamy na forum, a nie na GG.

Jeżeli chcesz mieć darmowy serwer to zobacz:

lua.pl

yoyo.pl

Od razu forum to:

fora.pl

ok1.pl

Pozdrawiam

(patrx95) #9

Ja korzystałem kiedyś z fora.pl ale to nie jest aż takie profesjonalne forum. Miałem kiedyś założyć stronę sojuszu a jeśli chodzi ci o bardziej zaawansowane fora to doradzam ci hosting.

(Moderator) #10

Nowoczesne forum oparte o PHPBB 3 to właśnie Dfwi.eu , czyli w pełnym tłumaczeniu Darmowe Forum w Internecie. Sprawdź oferty u innych i porównaj kto ma lepsza ofertę.Posiadamy szybki serwer który zaspokoi każdego z was i waszych użytkowników którzy będą mieli dostęp do forum przez 24h 365 dni w roku. Zarejestruj swój unikalny adres i zbuduj pod nim forum całkowicie za darmo.

(Kpc21) #11

yoyo.pl nie polecam

2ap.pl (ale trzeba wysłać SMS-a)

Ściągnąć pliki phpBB3 np. z www.phpbb.pl www.phpbbhelp.pl www.phpbb3.pl.

Wysłać je na serwer poprzez FTP (jak to zrobić znajdziesz w Internecie).

Zainstalować forum.

(Loker 13) #12

Przepraszam niżej offtop

hmm? podkreślam

po co to dodałeś? chciałeś pochwalić się swoją inteligencją że to wiesz?

@topic

Zapraszam na www.cba.pl tam masz funkcje instalowania oprogramowania z pozycji strony konta.

Potem czeka cię instalacja.

Oczywiście to jest phpbb3 takie które polecam.

http://www.active24.pl/pomoc/phpbb/

musisz zejść trochę niżej aby zobaczyć instalacje.

Aha jeszcze dodam jak zainstalować skrypt z pozycji strony. Załóż konto na przykładowo www.cba.pl, potem zaloguj się na domenę i wejdź w zakładke

Oprogramowanie potem wybierz phpbb3 kliknij dodaj i jazda:P

pzdr Programowiec

(system) #13

Polecam www.proserwery.pl + Skrypt Forum (Mybb, PhpBB, vBulletin)

Jak dla mnie bardzo dobre sam z niego korzystam :slight_smile: