Nie wiem jak wyłączyć uruchamianie trybu awaryjnego. Pomocy!

Witam,

jako, że zawsze miałem problem z uruchamianiem trybu awaryjnego przez wciśnięcie F8 zrobiłem dzisiaj tak: start/uruchom/msconfig/zakładka bootini/safeboot, z tym, że wybrałem safeboot z obsługą wiersza poleceń. Po ponownym uruchomieniu moim oczom ukazał się, a właściwie nie ukazał się pasek zadań ani ikony tylko czarne tło i wiersz poleceń:( Problem w tym, że z każdym ponownym uruchomieniem kompa (robię to przez menadżer zadań) ładuje się mi wcześniej ustawiony tryb awaryjny i nie wiem jak przez wiersz poleceń dostać się do msconfig i bootini. Jak to odwrócić:( Chcę znów windowsa bez trybu awaryjnego!

A wpisanie msconfig nie pomaga?

Jeśli nie wiesz kiedy wciskać F8 :-k , to naciskaj co np. 1-2s po wyświetleniu się loga płyty głównej/poleceń startowych BIOSu, aż pojawi się to menu wyboru trybu uruchomienia Windowsa, tam pojawi się na pewno opcja normalnego uruchomienia Windows. :black:

edit C:\boot.ini

wymaż co potrzeba i zapisz.

udało się, wpisałem explorer.exe (w celu włączenia eksploratora) i pojawił się pasek zadań :slight_smile: Potem uruchom/msconfig i odhaczyłem! Temat zamknięty, dzięki za udział!

No to jesteś mądrzejszy o to doswiadczenie.