Nie wiem po co są tworzone takie strony?

http://www2.freelaptop4you.com/?src=WC- … 1894:45998:

może mi ktoś powiedzieć po co to wypisywać takie bzdury że ten laptop jest za free ??

co ktoś z tego ma że ja tam podam maila??

No tobie raczej nic nie da podanie maila, chyba że mieszkasz w USA bo to jest jednym z podstawowych warunków. Trzeba mieć także 18 lat i mieszkać w odpowiednim regionie. Potem pewnie jakaś ankieta do wypełnienia. Nie znam aż tak dobrze angielskiego ale piszą też tam o wypełnieniu jakichś ofert sponsorów: 2 z Grupy A, 2 z grupy B i 4 z grupy C. Możliwe więc że musisz coś tam nakupić. Dopiero po przejściu tych wszystkich warunków (teoretycznie) prześlą Ci laptopa.

taa jak jeszcze cie wybiorą z miliona innych

nie wpisuj nawet mejla, to bzdura, będziesz tylko dostawał kupe spamu i nic wiecej :slight_smile:

To jest podobne do naszych ulotek,w których np. informują ciebie,“Szanowny panie X,wygrał pan samochód”,w kopercie kluczyk,a ty masz kupić jakieś garki zgłosić się gdzieś z nimi i teoretycznie dostaniesz samochód

takiego złoma może i dadzą za darmo

Bzdura totalna…

a może i nie bo taki złom dużo nie kosztuje poza tym nie dowiemy się nigdy czy to oszustwo czy nie bo nie mieszkamy w usa

ale to jest jakiś zgrzyt, nic dziwnego ze za free :smiley:

przecież mówie ale jeśli trzeba coś ze sponsorami modzić to możliwe że złom za free ale za przesyłke sam płacisz :smiley: