Nie włącza się PES 2008

Mam komputer o konfiguracji Amd duron 1200mhz 256 mb ge force 2 mx 400/440 64mb.No i zainstalowałem pes 2008 u siebie i w ogóle się nie włącza.Podczas uruchomienia go obciąża komputer ale pozostaje w windowsie.Mam xp z sp2.Czy pogram chociaż w pes 6?Chciałem dodać że ten komputer pociągnał gta sa i nfs mw a nawet Bus simulator 2008.Proszę o pomoc

kamil19116 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

wątpie że PES 4 Ci pójdzie, no ale możesz spróbować ;p

kamil19116 , słabiutki ten sprzęcik ,w Fifa 06 chyba pograsz.

nie pogra, za mało RAMu i za słaba grafika.

JARObb , nie załamuj że chłopaka :wink:

FIFA 06 potrzebuje

256MB pamięci RAM (rekomendowane 512MB)

Karta graficzna 32 MB PCI lub AGP z akceleratorem zgodnym ze standardem DirectX 9.0c

nie da rady ;p

ja na P3 800MHz, 512Mb RAMu i GF 4Ti ledwo grałem na minimalach w to ;p

Podobno jest problem z kartą graficzną a dokładnie z pixel shader ze jest za mały w tej karcie bądź w ogóle go nie ma.Ten komp jak na swoje lata (9 lat ma) to jest bardzo wydajny.Bez najmniejszych problemów odpalam na nim nfs mw i gta san andreas w very high więc nie rozumiem czemu tak się dzieje akurat z tą grą.Co to jest ten pixel shader?To jakiś sterownik karty czy osprzęt?

Pixel Shader jest technologią odpowiadającą za wyliczanie koloru pikseli ,to zdolność karty graficznej .