Nie włączający się skype

Witam. Od kilku dni mam problem z komunikatorem “skype”. Wcześniej funkcjonowało wszystko poprawnie, aż do momentu. Otóż nie włącza się skype kiedy klikam na ikonkę ( w procesach pojawia się ale lecz po chwili znika). Skype mam ustawionego, żeby uruchamiał się po starcie komputera. Reinstalowałem go. Po instalacji działał, kiedy go wyłączyłem i znów włączyłem także działał. (pomógł mi temat: skype-nie-uruchamia-sie-paska-zadan-t299762.html) Ale przy restarcie komputera skype już nie funkcjonował.

Ściągłem program Hitman pro 3.5, troszkę pomógł mi przy znalezieniu wirusów. Posiadam od kilku tyg. Nortona. CCleaner także w pewnym stopniu pomógł. Dodam, że mam Windowsa XP + SP3.

Nie mam pomysłu co zrobić. Czekam na Wasze rady/pomoc.

pozdrawiam

Może wejdz we właściwości paska zadań i ustaw żeby we wszystkich tabelach skype był ustawiony na “zawsze widoczny” :?:

Nie rozumiem. Jak to w pasku zadań --> “właściwości” nic takiego nie znalazłem, więc. ?

Sory jeśli tak ja mam 7 i wiesz kliknij prawym przyciskiem myszy na dowolną ikonkę przy zegarze właściwości i dalej rób co ci wcześniej napisałem :slight_smile: