Nie włancza się monitor i dioda od dysku świeci

Mam problem tego typu pare dni temu wylogowalem komputer i wyszedlem z domu po powrocie komputer zwisl zrobilem restart lecz monitor juz sie nie odpalil i zapalila sie czerwona dioda od dysku, wyjalem baterie od biosu karte graficzna sprawdzalem dziala ram sprawdzalem dziala nie m zlozylem wszystko do kupy i dalej to samo kombinowalem tez z tasmami od dysku ale nic mi to nie dalo dalej czerwona dioda sie pali i monitor sie nie nie wlancza

Plyta glowna firmy GIGABYTE dokladnie taka sama

http://www.gigabyte.pl/products/mb/spec … 48p-g.html

procesor intel celeron 2.8 ghz

Porsze o pomoc

Nie rozumiem, czy w takim razie komputer chodzi (prawidłowy sygnał Biosu) i tylko monitor się nie włącza, czy też nie ma żadnego sygnału (ale wtedy skąd Wiesz, że tamte elementy są dobre).?

nie ma zadnego sygnalu wlasnie tylko odrazu zapala sie dioda a monitor sie nie wlancza ram , grafika , dysk , dziala sprawdzalem na drugim kompie wszystko

halabala ,

Proszę poprawić pisownię w temacie i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdź zasilacz, może poszedł do nieba (to, że się wentylatorem kręci, jeszcze nic nie oznacza). Jeżeli jest dobry to niestety coś jest nie tak z płytą główną lub procesorem. Brak dźwięków jest złym objawem. Sprawdź kabel i podłączenie coolera na CPU. Czy komputer próbuje kręcić stacją dyskietek?

Dzieki :slight_smile: juz wszystko wiem plyta glowna poszla do nieba ;/