Nie wszystkie strony poprawnie działają w IE po pobraniu aktualizacji Windows 8.1

(Dajmona) #1

Hej, niedawno pobrałam aktualizację windowsa 8, początkowo wszystko było ok, ale później aplikacja internet explorer zaczęła mi pokazywać na każdej stronie (np. facebook), ze mam starą wersję przegladarki i powinnam pobrać nową. Tak też chciałam zrobić ale po przejściu do strony z aktualizacją do której mnie odsyłano okazywało się, ze mam już najnowszą wersję przeglądarki (oczywiste skoro aktualizowałam). A fejs znowu swoje "masz starą wersję przeglądarki". Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Nie wyświatlają mi się przez to wszystkie funkcje stron internetowych więc jest to dość kłopotliwe :confused:

(wasyl19) #2

Wejdz w ustawienia przeglądarki w zakładkę widok zgodności i usuń witryny które żle działają.

Pod tabelką znajdują się dwie zakładki zaznacz je.Zrestartuj przęglądarke.

(Dajmona) #3

tak zrobiłam, ale tam nie było żadnych witryn wpisanych i zakładki były już zaznaczone....

wiem, ze IE to delikatnie mówiąc nienajlepsza przegladarka, ale aplikacja (o dziwo...) sprawdza sie bardzo dobrze przy ekranach dotykowych. przynajmniej mi pasuje.

(Agatonster) #4

dajmona

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.