Nie wszystkie strony poprawnie działają w IE po pobraniu aktualizacji Windows 8.1

Hej, niedawno pobrałam aktualizację windowsa 8, początkowo wszystko było ok, ale później aplikacja internet explorer zaczęła mi pokazywać na każdej stronie (np. facebook), ze mam starą wersję przegladarki i powinnam pobrać nową. Tak też chciałam zrobić ale po przejściu do strony z aktualizacją do której mnie odsyłano okazywało się, ze mam już najnowszą wersję przeglądarki (oczywiste skoro aktualizowałam). A fejs znowu swoje “masz starą wersję przeglądarki”. Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Nie wyświatlają mi się przez to wszystkie funkcje stron internetowych więc jest to dość kłopotliwe :confused:

Wejdz w ustawienia przeglądarki w zakładkę widok zgodności i usuń witryny które żle działają.

Pod tabelką znajdują się dwie zakładki zaznacz je.Zrestartuj przęglądarke.

tak zrobiłam, ale tam nie było żadnych witryn wpisanych i zakładki były już zaznaczone…

wiem, ze IE to delikatnie mówiąc nienajlepsza przegladarka, ale aplikacja (o dziwo…) sprawdza sie bardzo dobrze przy ekranach dotykowych. przynajmniej mi pasuje.

dajmona

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.