Nie wykorzystany procesor na 100%

Przy pełnym obciążeniu w czasie testu CPU-Z procesor wykorzystywany jest w 91 %, próbowałem na wysokiej wydajności to samo, Intel Speedstep wyłączony, może jest jakieś ograniczenie albo zły odczyt po prostu. Ktoś się spotkał z takim problemem ?

Myślę że procesor może się przegrzewać i dlatego zrzuca taktowanie ale to maja sugestia ale i tak to nic niepokojącego ze ma 91 % użycia bo tyle nie potrzebuje i dlatego jest 91 mam core 2 quad i jest prawie identycznie lecz ja mam OC i moj pracuje około do 99 100% twój mam większe taktowanie niż mój oryginalnie ale mój ma FSB 324 x6 lub 9 = 2.91 sprawdź jeszcze dla pewności jego temperaturę bo być może wpada w CPU throttling i zrzuca taktowanie

Sprawdź w planie zasilania,ustawienia zaawansowane,czy procek ma ustawione 100% wykorzystania.

Max temp. dla tego proca to 71,4 C i przy uruchomieniu testu mam 35C a po dłuższym teście doszło do 68 C, w chłodzenie mam boxowe, powinien być w stresie mnożnik razy 8 czyli 332,5x8=2660ghz a wychodzi że zostaje na 6 czyli 1995 ghz, w planie zasilania jest minimum 5% a max 100% i zasada chłodzenia na aktywne.

Procesor nie zrzuca taktowania ponieważ jak by to robił to i tak by wywaliło ci bdosa,procki intela wyłączają się z zasilania jak się przegrzewają 91 % jest ok ja też tak miałem na win 10