"Nie wykryto karty sieciowej"po formacie dysku C z Win7(x64)

Witam… Posiadam laptopa Samsung RC510. Windows 7 (64-bitowy). Od pewnego czasu maiłem tylko kilka MB wolnego miejsca na dysku C, na którym mam zainstalowanego Windowsa 7 Home (x64). Postanowiłem sformatować tą partycję (drugą partycje pozostawić nieruszoną). Tak więc… uruchomiłem instalatora z płyty, którą dołączono do laptopa (System Recovery Media. Windows 7 Home Premium). W okienku, w którym miałem listę partycji, wybrałem opcję formatu dysku C. Po ukończeniu formatu i instalacji, po uruchomienia komputera, pierwszym problemem było, a w zasadzie jest: ustawienie odpowiedniej rozdzielczości obrazu… Po kliknięciu na pulpicie PPM -> Rozdzielczość ekranu, mam na suwaku do wyboru tylko dwie opcje, a mianowicie 800x600 i 1024x768, po wybraniu drugiej opcji, wszystko nie jest tak jak być powinno, na pierwszy rzut oka rzuca się pasek zadań, w którym wszystko jest dość szeroko ustawione.

Gorszym problemem jest natomiast błąd, który występuję, gdy chcę się podłączyć do internetu (dostawca: Neostrada), a mianowicie, gdy chcę zainstalować sterowniki z płyty do Routera ZTE (ZXV10 W300). W czasie instalacji, na początku wszystko “Dalej” “Dalej” (…), a w pewnym momencie pojawia się komunikat o następującej treści:

"Nie wykryto karty sieciowej

Nie wykryto aktywnej karty sieciowej w tym komputerze. Zamknij aplikację instalacyjną i sprawdź, czy karta sieciowa jest włączona i poprawnie zainstalowana. Następnie ponownie uruchom instalator modemu Wi-Fi ZTE."

Dodam, iż wcześniej (tj. przed formatem) wszystko działało bez zarzutu.

W czym tkwi problem? Bardzo proszę o radę i pomoc, co w tej sytuacji mogę zrobić…? Dziękuje.

Należy zainstalować wszystkie wymagane dla tego modelu sterowniki. Recovery Media NIE PRZYWRACA pełnego obrazu systemu, tylko sam system bez sterowników. Dlatego należy korzystać z partycji przywracania (klawisz F4 tryb Recovery)