"Nie wykryto wirtualnej maszyny java", a jest zainstalowana

Witam,

Tym razem to nie mój problem, tylko mojego taty. Chodzi o to, że jak loguje się na stronę CDM 24 i klika link “Notowania”, to na chwilę się okienko pokazuje, a po chwili pokazuje się komunikat z napisem Nie wykryto wirtualnej maszyny java. Po zamknięciu tego komunikatu również zamyka się to okienko. Mój tata używa przeglądarki Google Chrome 2.0 Pre-Beta, ale ten sam problem był przy wersji 1.0. Powiem, że w przeglądarce IE 7.0 wszystko śmiga, po kliknięciu linku “Notowania” wyskakuje okienko, potem wyskakuje próśba o zalogowanie, a jak mój tata skończy klikanie tych przycisków ładuje się cała giełda, notowania itp. W przypadku Google Chrome był komunikat “Nie wykryto wirtualnej maszyny java”.

Mój tata ma zainstalowaną najnowszą wersję wirtualnej maszyny Java.

Wersja wirtualnej maszyny Javy, którą posiada mój tata: Java Version 6 Update 11.

Ten problem właśnie się dzieje na komputerze mojego taty i jest zdenerwowany :x, więc proszę o szybką odpowiedź!

http://www.google.com/support/chrome/bi … query=java

I niech tata się nie denerwuje…

Po wejściu do sekcji Download była tylko Java 6 Update 11, ale za to była Java 6 Update 10, pobrałem instalkę, zainstalowałem na komputerze taty i jest bardziej zdenerwowany!

Nie chce teraz wejść ani przez Google Chrome, ani przez przeglądarkę IE 7.0.

Zamiast zainstalować Javy 6 Update 10, to ta instalka zainstalowała Javę 5 Update 6!

Zainstalowałem na komputerze taty Java 6 Update 11 i wszystko działa pod przeglądarką IE 7.0, ale Google Chrome już nie.

Tata jest zdenerwowany jeszcze, więc proszę o wskazówki, jak te notowania, giełdę itp. odpalić na Google Chrome.

Tylko nie odsyłajcie mnie do pomocy Google z komunikatem, że Google Chrome wymaga Java 6 Update 10, bo już firma Sun nie udostępnia takiej wersji.