Nie wykrywa karty graficznej

Witam. Nie wiem co się stało, wczoraj wieczorem jeszcze było normalnie, wszystko ładnie chodziło, dziś włączyłem kompa, rozdzielczość w windowsie jakaś marna 4 bity, i wyskakuje informacja “can not find graphic card information” w oknie error. Może mi ktoś powiedzieć czy ta karta graficzna nadaje sie do serwisu czy to może coś z moim kompem. Pozdrawiam

app , komp nie wykrywa tej karty…

Dziwne, może się sapliła. Czujesz jakiś smrodek??

app ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Wyjmowałem ją i wkładałem, wyczyściłem, nie czuć zapachu spalenizny wszystko wydaje się ok. Podłączyłem stara kartę graficzną i działa.

app , a podłącz do grafikę i zainstaluj najnowsze stery ze strony ati

Zobaczę zaraz może to coś da, ale wydaje mi sie ze to znaczenia niem.

app , a podaj temperatury z Everst’u Ultimate

Sprawdź też czy w trybie awaryjnym to samo.

Karta ma dodatkowe zasilanie? sprawdź czy dobrze jest podpięte jeśli istnieje.

Temp to 31, a karta nie ma dodatkowego zasilania, pojadę dziś do kumpla i sprawdzę tą kartę jeśli nie będzie działać, jak nie to do serwisu pojadę.

Karta musi działać skoro windows jednak działa… gdyby się spaliła to przecierz nic by nie widział.

Ostatnio wiele osób zanotowało uszkodzenie sprzętu przez burzę - być może tutaj by było coś takiego ale przecierz to raczej zasilacz/płyta powinny zostać uszkodzone?

Prawdopodobnie coś jednak zmieniłeś pzrd wyłączeneim kompa - może coś instalowałeś/usuwałeś?

utrivv , kolega już rozwiązał problem :stuck_out_tongue:

Zadziałało zainstalowanie od nowa sterów 8)