Nie wykrywa mi sieci bezprzewodowej - Co się dzieje?

Nie wiem o co chodzi ,jeszcze niedawno (wczoraj) miałem internet, a dzisiaj już nie mam, zmieniłem tylko to: wyłączyłęm sieć lokalną i połączenie 1394 i usunąłęm 3 dodatki do MWIE 7.0… Ale czy to coś zmienia???

POMÓŻCIE MI ![-o<

OMG sieć lokalna to jest ta twoja sieć bezprzewodowa. Włącz tą sieć a pojawi się połączenie i będzie net.

Nie pojawiło się połączenie :cry: :cry:

Połączenie 123-PPM-właściwości-musi być’’ ptaszek’’ przy protokół internetowy(TCP/IP)-klik-właściwości-musi być zaznaczone,uzyskaj adres IP automatycznie.To samo w połączeniu lokalnym.Zobacz jeszcze w menadżerze urządzeń czy nie masz jakiś wykrzykników lub znaków zapytania.Mój komputer-PPM-właściwości-sprzęt-menadżer urządzeń-karty sieciowe. :stuck_out_tongue:

Nie mam żadnych wykrzykników, ani znaków zapytania w menedżerze urządzeń :cry: :cry: :cry:

wklej zrzut z panel sterowania- połączenia sieciowe.

Nie mogę, bo nie mogę znaleźć Painta :frowning: :frowning: :frowning:

Start - uruchom: mspaint.exe

no i się nie znalazło, a czy można zainstalować ten program??? :? :? :?

Chłopie jak się nie znasz to po co przewprowadzasz takie eksperymenty na systemie? Tzn po usuwasz i wyłączasz podstawowe skladniki sytemu? Niedługo wcale nie włączysz Windowsa…

Możesz skopiowac z kompa kolegi

szukaj go w C:\WINDOWS\system32\mspaint.exe i do tego folderu (na swoim kompie) go skopiuj

> utwóż skrut z mspaint.exe i wklej go do C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Akcesoria

  • tym sposobem zystasz skrut w orginalnej lokajizcji , tzn. start > wszystkie programy > akcesoria