Nie wykrywa odtwarzacza mp4

Witam. Mam od jakiegos czasu na swoim komputerze problem z mp4’ka. Dokladniej podlaczam ja tak jak zawsze pod usb na wyswietlaczu mp4’ki pokazuje sie jestem podlaczony do kompa… ale na kompie nic… nie ma dysku wyminnego w my pc nie ma go w odmontowywaniu sprzetu nie ma zadnego wykrzyknika w menadzeze urzadzen… i nie wiem co moze byc przeczyna ze nie widac jej. Napewno jest w 100% sprawna bo podlaczam ja pod innego kompa i bez problemu ja wykrywa. Co moglbym sprawdzic, co moglo by pomoc zeby moj pc ja zobaczyl… ?

edit:

problem czesciowo rozwiazany… mp4’ka jest widziana ale nie jesli podlaczam ja pod usb na gorze obudowy (thermaltake obudwa) tylko musze z tylu kompa. Panel gorny usb dziala bo inne urzadzenia sa widziane tylko nie mp4 co moze byc przyczyna ze mp’4 nie jest widzana w gornym panelu usb … ?

Jaki system i SP?U mojego kumpla zaczęła dzialłć po zainstalowaniu SP3 na Xpeka.

xp pro sp2 nie chce sp3 i tak nie pomoze… bo nie ma to nic dotego skoro tylko to jedno urzadzenie nie dziala w przednim panelu usb… czeski film normlanie.

Wsumie juz nvm… wazne ze w ogole dziala… nie przeszkadza mi to ze z tylu musi byc podlaczone.

Wyjasnione po czesci mozna zamknac…