Nie wykrywa touchpada acer aspire 7520

witam

mam acer’a aspire 7520 i nie wykrywa mi touchpada tak to przynajmniej wyglada sciagnalem sterki ze strony acerpanam w sumie wszystko dzialalo poza touchpadem zreszta jeszcze z paru innych stron sciagalem sterki instalowalem i nic pomyslalem ze moze jest wylaczony zagladam do menedzera a tam nie mozna ani wlaczyc ani wylaczyc sprzetu nie ma takiej opcji po prostu i nawet jak instalowalem viste z dysku po raz pierwszy czyli wczoraj bo wlasnie wczoraj go kupilem to juz musialem podlaczac myszke na usb bo touchpad nie dzialal a z tego co mi sie wydaje przy instalacji visty instaluja sie tez wszystkie sterowniki tak zakladam oczywiscie mowa tutaj o viscie ktora byla juz na dysku w laptopie w momencie zakupu wiec od producenta jakby nie patrzec w kazdym razie zastanawiam sie czy touchpad jest zrypany czy moze laptop go nie wykrywa z laptopowi tylko znanego powodu

zobacz czy na laptopie nie ma jakiegoś przycisku włączającego osobno touchpad, ew. naciśnij: Fn + F7 Jeżeli nie działa to chyba będziesz musiał oddać go do serwisu.