Nie wykrywa urządzeń przez HUB USB

(Imperial_Dragon) #1

witam wszystkich.

mam taki problem. kupiłem Huba USB Pentagrama, poprzez którego chciałem pozbyć sie kabli leżących na biurku, podłączonych go do notebooka i to co sie dzieje;

raz wykryło że to hub usb, ale może nie działać poprawnie, następnie w innym porcie wyskakuje że urządzenie ma awarie i nie będzie działać poprawnie.

podłączam do niego myszkę i modem od neta i nic nie działa.

możecie mi wyjaśnić dlaczego tak sie dzieje...?

PENTAGRAM HUB USB 4P PASSIVE

a co najlepsze. podłączam go do drugiego notebooka i wszystko jest ok. wykryło HUB i wetkniętą do niego myszkę..

(Olixxx94) #2

Imperial_Dragon , ja też używam takiego zastosowania i moim zdaniem to HUB' y USB są dość kapryśne, ponieważ mimo dobrego podłączenia czasami urządzenia po prostu nie działają.

(Kasiabien) #3

To jest skandal windos vista nie można sterowników ani przez kabel USB płyty dołączone do tego programu są bezurzyteczne.Sprzedawają nam program bez oprogramowania.Czy ktoś zna dokładny adres do markej sortu? To jest skandal bo ten program jest całkowicie bezurzyteczny.Ktoś sobie z nas zakpił.Puścił program bez oprogramowania i sterowników.Nie można go zwrócić.Ja jestem do tyłu 2 500 tys. i chce załorzyć im sprawe.Jeśli ktoś zna dokładny adres to prosze o kontakt kasiabien@vp.pl z góry dziękuje. :frowning:

(Cosik Ktosik) #4

Imperial_Dragon , jest to hub pasywny, może przewyższać wydajność prądową USB Twojego laptopa (mimo, że to tylko 4 porty). Pokombinuj z service packami. Uaktualnij sterowniki do komputera.

(Imperial_Dragon) #5

używam sterowników które były dołączone do zakupionego notebooka i nigdy nie było z nimi żadnych problemów. posiadam win XP z sp2, na FujitsuSiemens Amilo Pi1501.

czyli mam wnioskować że ten HUB nie będzie działał na tym siemensie...?, bo było by to dziwne że sprzedają urządzenie które ma z natury działać i nie stwarzać problemów.

8acd3a86ce13b065.jpg

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 13:47 został dopisany post przez Imperial_Dragon

juz jest wszystko ok.