Nie wykrywa usb po formacie jakie sterowniki


(roszpunka) #1

Witam, mam nadzieję, że mi pomożecie miałam robiony format kompa, ale niestety po tym nie wykrywa usb, podłączając sprzęt na usb, słyszę dźwięk ale komp go nie widzi. System win 7, 32. Moje pytanie brzmi. jakich sterowników mi brak, gdzie znaleźć i jak zainstalować.

z góry dzięki za pomoc.


(klaudek1974) #2

Brakuje ci sterowników do płyty głównej. Musisz podać model płyty głównej i ktoś ci pomoże poszukać ich.


(roszpunka) #3

mam nadzieję, że nie męczę za bardzo, ale które to z całej długiej listy z everestu to model płyty. Pytanie jest poważne, a ja uprzedzając wszelkie wątpliwości piszę, Tak jestem blondynką, więc wyraźnie i po kolei tłumaczyć co robić :wink: dzięki


(Bartolini234) #4

Może lepiej będzie jak użyjesz do tego Speccy->http://www.dobreprogramy.pl/Speccy,Program,Windows,15677.html Instalujesz, uruchamiasz i podajesz to, co wyświetli się pod zakładką “Płyta główna”. Pierwsza będzie nazwa producenta, potem model płyty a w nawiasie zapewne rodzaj podstawki(np. jak u mnie “Socket AM2”). Możesz podać tę nazwę na forum i Ci pomożemy znaleźć co trzeba, albo poszukać strony producenta i samemu ściągnąć te sterowniki.


(roszpunka) #5

dzięki ale coś mi link nie działa, więc może z info o płycie główej jakie podam pomożecie mi znaleźć sterowniki?? Właściowści magistrali FSB, typ magistrali Inlel AGTL + czy wam to coś mówi ?


(falcon89) #6

Pobierz to http://www.softpedia.com/dyn-postdownlo … 20&t=5&i=1, wypakuj i uruchom program


(system) #7

Ale utrudniacie.

Zainstaluj Aidę 64 http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr … 22112.html

Wchodzisz w opcję płyta główna i piszesz.


(roszpunka) #8

dzięki za pomoc jestem wdzięczna, ale mimo najlepszych chęci poszłam na łatwiznę i poprosiłam o pomoc kogoś kto się na tym zna :slight_smile: możecie usunąć wątek, bo mi już wszystko działa :slight_smile: