Nie wykrywa USB


(Pretty15) #1

Mam problem dotyczący łączności kabelka USB podłączonego z komórką (Motorola k1) do komputera. W momencie podłączania komputer wydaje tylko pusty dźwięk. To wszystko. Miał ktoś może tak i wie co z tym zrobić?


(Danielm86) #2

usun tez wszystkie motorole i

www.forum.dobreprogramy.pl/port-usb-nie ... 35022.html


(Pretty15) #3

Ten sposób mi nie pomoże, bo jestem na komputerze brata i on ma całkiem inny system wgrany. Na dodatek wszystko po angielsku... Instalowałam różne programy typu Motorola Phone Tools i też nic. Może podasz mi link, gdzie mona ściągnąć choćby ten Motorola Phone Tools, ale żeby działało w końcu. Od wczoraj nic nie mogę wykombinować, a musze pilnie zgrać pliki z mojej komórki.


(Danielm86) #4

w kazdym windowsie jest tak samo. Co to za system? Mac, Linux?


(Kuczkowiak) #5

To pobierz i zainstaluj http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl i po zainstalowaniu podłącz dopiero telefon , po podłączeniu telefonu system powinien wykryć telefon jako urządzenie mobilne.


(Pawbrotm) #6

Oj. Przykro mi. ActiveSync jest tylko do urządzeń z Windows Mobile, więc tej Motoroli nie wykryje.


(Kuczkowiak) #7

A moja Motorola lata na tym bez problemu.


(Pawbrotm) #8

Może masz Motkę na WM, bo ten program jest zgodny tylko z tymi urządzeniami - jestem tego prawie pewny.


(Kuczkowiak) #9

Ja wcale nie mówie że jest inaczej i tak ta motorola jest z WM .


(Pretty15) #10

Jest błąd podczas instalacji.. Wyskakuje okienko "Program Compatibility Assistant" i niżej w okienku: "This program is blocked due to compatibility issues" ja już nie wiem co robić !!


(Pawbrotm) #11

Masz Vistę/7? Jeśli tak i próbujesz instalować ActiveSync, to nic dziwnego, bo ten program nie jest zgodny. Jednak nie warto go instalować, bo nie pomoże.