Nie wykrywa USB

Mam problem dotyczący łączności kabelka USB podłączonego z komórką (Motorola k1) do komputera. W momencie podłączania komputer wydaje tylko pusty dźwięk. To wszystko. Miał ktoś może tak i wie co z tym zrobić?

usun tez wszystkie motorole i

www.forum.dobreprogramy.pl/port-usb-nie … 35022.html

Ten sposób mi nie pomoże, bo jestem na komputerze brata i on ma całkiem inny system wgrany. Na dodatek wszystko po angielsku… Instalowałam różne programy typu Motorola Phone Tools i też nic. Może podasz mi link, gdzie mona ściągnąć choćby ten Motorola Phone Tools, ale żeby działało w końcu. Od wczoraj nic nie mogę wykombinować, a musze pilnie zgrać pliki z mojej komórki.

w kazdym windowsie jest tak samo. Co to za system? Mac, Linux?

To pobierz i zainstaluj http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl i po zainstalowaniu podłącz dopiero telefon , po podłączeniu telefonu system powinien wykryć telefon jako urządzenie mobilne.

Oj. Przykro mi. ActiveSync jest tylko do urządzeń z Windows Mobile, więc tej Motoroli nie wykryje.

A moja Motorola lata na tym bez problemu.

Może masz Motkę na WM, bo ten program jest zgodny tylko z tymi urządzeniami - jestem tego prawie pewny.

Ja wcale nie mówie że jest inaczej i tak ta motorola jest z WM .

Jest błąd podczas instalacji… Wyskakuje okienko “Program Compatibility Assistant” i niżej w okienku: “This program is blocked due to compatibility issues” ja już nie wiem co robić !!

Masz Vistę/7? Jeśli tak i próbujesz instalować ActiveSync, to nic dziwnego, bo ten program nie jest zgodny. Jednak nie warto go instalować, bo nie pomoże.