Nie wykrywa wifi, problem z lan

Witam!

Mój sprzęt to hp pavilion dv9925nr (seria dv9000). Do tej pory miałem viste, jednak postanowiłem przeżucić sie na win 7. Niestety po przeinstalowaniu windows 7 nie wykrywa karty wifi, a co do kablowego lacza, karte wykrylo, jednak sa jakies klopoty z polaczeniem. moze ktos pomoże. wystarczylo by mi chocby samo wifi. mimo, ze zainstalowalem sterowniki do wifi, nie wykrylo karty.

pozdrawiam

Przede wszystkim sprawdź czy masz włączoną kartę wifi (suwak w przedniej części po lewej stronie). Poza tym jakiego typu masz kłopoty z połączeniem po kablu?

suwak mam jak trzeba, jednak światełko ciągle pomarańczowe. co do kabla, to teraz jeśli jest internet, to tylko chwilke, a tak to wogóle nie odbiera pakietów, jest tylko kilka wyslanych. na innym kompie na tym kablu dziala internet (sklonowaly mac).

Mam HP’eka z tej samej serii i jeśli masz pomarańczowe światełko to masz wyłączone wi-fi i bluetooth.

a jak to można włączyć?

Po pierwsze :slight_smile: Looknij w menedżera urządzeń czy nie ma żółtych i czerownych znaków zapytania/wykrzykników (chodzi o to czy sprzęt się zainstalował) Jeśli nie instalowałeś to poszukaj na stronie producenta sterowników do Windows 7 do twojego laptopa i zainstaluj to first :).

BTW

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/prod … mea_africa to ten??

Jak tak to nie ma sterowników do win7 :slight_smile: