Nie wyświetla obrazu z laptopa na TV

witam was wszystkich.

mam tu problem z podłączeniem laptopa do telewizora kablem HDMI. Komputer wykrywa telewizor LG Electronics 42LG6000, ale nie przesyła na niego obrazu.

prosiłbym o podpowiedź co może być tego przyczyną.

pozdrawiam

I.D

Za długi kabel lub jego zła jakość ja bym stawiał na to drugie

A włączyłeś opcje wyświetlania za pomocą zewnętrznej karty graficznej?

kupiony kabel jest dobry. podłączałem również na przewodzie na którym mam podłączoną N-TV i na nim również nie ma obrazu nie ma obrazu.

A włączyłeś opcje wyświetlania za pomocą zewnętrznej karty graficznej?

zewnętrznej karty graficznej…?! podłączałem komputer stacjonarny w taki sam sposób bez potrzeby czegokolwiek włączania i wszystko działało. funkcja wielu monitorów wybór TV i było ok, ale laptop nie chce odpalić tam obrazu.

może brakuje jakiegoś sterownika lub czegoś co by to obsługiwało?

Chodzi mi o to czy na laptopie uruchomiłeś skrót klawiszy Fn (jak dobrze pamietam ) + klawisz na którym masz dwa monitory( jeden z klawiszy F1-12 (nie wiem który jest na Twoim laptopie)).

Te klawisze najczęściej są opisane niebieskim kolorem.

Czyli podłączyłeś TV do kompa jako główny monitor i tylko ten TV jest podłączony do karty graficznej?

W menu TV patrzałeś czy nie ma żadnych opcji żeby przełączyć?

i dalej nic. a najlepsze że podłączyłem siostrzeńca HP DV 9xxx i od razu wyświetlił obraz. robimy tak samo jak u niego. ppm/właściwości/ustawienia/ppm na obrazku z drugim wyświetlaczem/dołączony/zastosuj i NIC. przełączanie z FN też nic nie zmienia. a na jego DV wszystko działa.

masakra