Nie wyświetla się ikona rezerwacji aktualizacji do Win10 :(

Dzień dobry,

Czy to może być wina że zakupiłem klucz w wersji OEM?

  • Czytałem że niby jest potrzebny także Service Pack 1, a system twierdzi że go posiadam(załączone na screenie), ale jak wpisuje w historii aktualizacji “KB976932”(sp1) to nic nie wyświetla że jest coś takiego…

 

Prosiłbym bardzo o pomoc, ponieważ premiera Windowsa 10 tuż, tuż a nie chce być do tyłu z pieniędzmi :slight_smile:

post-219954-0-26781200-1436088528_thumb.

post-219954-0-44513300-1436088594_thumb.

 

 

 

 

 

 

A kto Ci powiedział że tylko osoby które dokonają rezerwacji za pomocą tej magicznej ikony będą mogły za darmo zaktualizować system do 10?

Ściągnij ten plik: https://www.dropbox.com/s/0u0au9xgy6ss18p/win10fix_full.zip?dl=0 i wypakuj

Zapisz go sobie gdzieś “pod ręką” np. C:\ (możesz zmienić sobie nazwę pliku na jakąś łatwiejszą)

Następnie uruchom wiersz poleceń z uprawnieniami administratora (w wyszukiwarce w menu start wpisz po prostu cmd, następnie prawy przycisk myszy na wyszukanym pliku i “Uruchom jako administrator”)

Wpisz w wierszu

c:\win10fix_full.bat

chyba, że zmieniłeś nazwę pliku, to wtedy ją wpisujesz, i zatwierdzasz wciskając Enter.

Naciśnij 2x dowolny klawisz.

 

Teraz, jak już program działa sprawdź najpierw, czy są zainstalowane potrzebne aktualizacje: wpisz w wierszu 1 -> Enter. Jeżeli nie znajdzie jakiejś aktualizacji, to program powinien ją ściągnąć.

Jeżeli wszystkie aktualizacje są zainstalowane są dostępne 3 opcje naprawiające ten problem (zależnie od przyczyny, może zadziałać jedna z nich). Po prostu wybierz 2 opcję z listy, wciśnij Enter, jeżeli ona nie pomoże, wybierz 3, jak ona nie pomoże, to 4 - u mnie osobiście pomogła 3 opcja (Quick-Method #2).