Nie wyświetla się strona chomikuj.pl

Wszystkie strony WWW na jakie wchodzę działają bez zarzutów. Natomiast jak chcę wejść na stronę chomikuj.pl to nie mogę. W przeglądarce Google Chrome pokazuje mi się komunikat

"Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony chomikuj.pl

Spróbuj ponownie wczytać: chomikuj.­pl

Dodatkowe sugestie:

Uzyskaj dostęp do kopii strony chomikuj.­pl w pamięci podręcznej

Szukaj w Google: "

Na Mozilli i IE jest to samo, nie mam dostępu, choć wcześniej strona działała mi bez zarzutów. Czym to może być spowodowane???

P.S. Moim znajomym strona wchodzi bez problemu.

być może ktoś wam ustawił Blokadę stron żeby to sprawdzić musicie:

Być zalogowani na admina

wejść w c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

i otworzyć wordpadem

i jeśli macie takie linijki

127.0.0.2 http://chomikuj.pl/

127.0.0.3 http://podajdalej.pl/

to je usuńcie

Spróbuj poszperać w ustawieniach tych przeglądarek albo w opcjach internetowych - może tam masz coś, co Ci te witryny blokuje? Strzelam, kiedyś miałem podobny problem z YT i okazało się, że dodałem go jakimś cudem do stron blokowanych.

Niestety żadne z powyższych metod nie działają. Czy może któraś z osób z tym samym problemem dała sobie rade??

Spróbujcie przeczyścić kompy programem CCleaner, powinno pomóc.

Czemu jak problem z piracką stroną to walicie na legalną strone forum DP , uderzcie ma forum chomikuj.pl i tam płaczcie że nie działa wam strona. www.odskok.pl

Witam

Mam podobny problem. Próbowałem już waszych sposobów i innych przeglądarek. NIc nie działa, proszę o pomoc

Ccliner nie działa. Amorek a gdzie jest powiedziane że chomikuj.pl to piracka strona? Jakby tak było to już dawno by ją zamknęli.

Strona na której rozpowszechniane są pliki chronione prawem autorskim nazywasz legalną?

Uwierz mi dni chomikuj.pl są policzone tak samo skończy jak odsiebie.com który też był taki super legalny

Tylko u innych chomikuj działa…

znalazłem coś takiego:

Mam taki problem. Posiadam 7, kiedy wchodzę przez 4 praktycznie przeglądarki ( IE6,Mozilla Fire Fox, Opera i Google Chrome ) nie mogę wejść w stronę www.chomikuj.pl (http://www.chomikuj.pl). Problem polega na tym, że każda inna strona, którą chciałbym odtworzyć działa tzn nie mam problemów z ich użytkowaniem ani innych problemów ale tą 1 strone mi Windows blokuje. Dostaję takie powiadomienie po okresie oczekiwania na ustalenie serwera

Cytuj

Ups! Przeglądarka Firefox nie znalazła strony www.chomikuj.pl

Spróbuj ponownie wczytać: www.­chomikuj.­pl

Dodatkowe sugestie:

* Uzyskaj dostęp do kopii strony www.­chomikuj.­pl w pamięci podręcznej

*

Szukaj w Google:

Należy postawić system od nowa czy to jakiś inny problem? Chciałbym dodać, że przed 2 dniami mi wszystko działało tak jak oczekiwałem i nie blokowało mi tej witryny.

Pozdrawiam i proszę o pomoc Flool11

Tytuł: Odp: Problem z Przęglądarka

Wiadomość wysłana przez: jasiorr on 18 Luty 2011, 12:28:45

spróbuj wejść przez jakąś bramkę proxy jeżeli się da to stawiam na blok u twojego dostawcy … no chyba że problem leży po stronie jakiegoś antywirusa lub blockera reklam ale to już byś musiał sam tą opcje włączyć co masz po instalowane w systemie ?

Ja mam np tak że wszystkie strony z torrentami mi działają z wyjątkiem torrenty.org muszę wchodzić przez którąś z bramek zamieszczonych tutaj… http://prx.centrump2p.com/

Problemu nie było w Polsce zaczął się dopiero w Holandi więc podejrzewam, że jest zblokowana u dostawcy internetu lub w całej Holandii. Ale może to być blokada ze strony torrenty.org która nie chce mnie z kolei puścić na swoją stronę, nie wiem może nie akceptują ip z zagranicy albo coś…

u mnie da się wejśc przez te bramki ale trochę to uciążliwe. Może teraz ktoś poda jak to obejśc i wrócic do dawnego wchodzenia na chomikuj

udało się wejść na chomika z bramki proxy ale korzystać ze strony normalnie już nie można. Nie działa wyszukiwarka, nie można odwiedzać innych chomikujących.

Dodane 23.02.2011 (Śr) 2:34

Problem rozwiązany ale nie wiemy co konkretnie pomogło. Był u nas technik z tepsy i na jego modemie wszystko działało a na naszym nie. Kazał nam wszystko odinstalować, sformatować dyski itp. Ale jak pojechał zrestartowaliśmy rooter, oczywiście później był problem z konfiguracją ale kumpel nam pomógł, a na końcu okazało się że mieliśmy zmienione w połączeniu lokalnym wyszukiwanie IP na ręczne a powinno być automatyczne. Podejrzewamy że problem mógł być właśnie w rooterze lub w ustawieniach połączenia lokalnego.