Nie wyświetlają się awatary na forum

Awatary wyświetlają się, jak uszkodzony plik graficzny…

Też macie ten problem, czy to u mnie coś nie tak?

Na stronie wszystko ok.

Problem występuje tylko na forum…

Chciałam wstawić screeny z dysku, ale wyskoczył błąd: , Przepraszamy, wystąpił błąd podczas wczytywania Twojego pliku. Proszę, spróbuj ponownie."

Redakcja bardzo często coś zmienia na stronie / forum, zarzuca aktualizacje … czego dowodem są częste wykrzaczania głównej DP, bloga i forum. Także ten teges - nic się nie stało.

Ach, okej…Wolałam się upewnić, bo taka sytuacja zdarzyła mi się tu pierwszy raz a jestem tu od dawna…Myślałam,że to u mnie coś szwankuje. Dzięki za wyjaśnienie :slightly_smiling_face:

Już śmiga. Szybka reakcja… Fajnie. :grin:

Nieźle to załatwiłeś :wink:

1 polubienie

Forum nie pokazuje mojego Awatara, a na stronie głównej Portalu jest. Czemu?

Wyloguj i zaloguj się ponownie z forum

A kogóż to na forum z powrotem przyniosło… :apple: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ile razy można? Wyczyszczona przeglądarka i dalej na forum nie pobiera awatara.

Zrzut ze strony głównej i z forum.


Siemanko :slight_smile:

Ale to musi być wylogowanie a nie na siłę wyczyszczenie danych w przeglądarce - lub napisz lepszy mechanizm SSO za darmo dla „WP”.

Wylogowuje się z forum, głównej, potem wyczyść przeglądarkę ze wszystkiego, od początku, wyłącz i włącz przeglądarkę.

Dalej na głównej awatar wczytany, a na forum różowe „A”.

Zapisz awatar przy pomocy zrzutów ekranu wbudowanych w Android 11 np. na Samsungu, może edytor dla macOS/iPhone psuje pliki graficzne i forum je odrzuca przez „brudne bity”.

To naprawcie forum, a nie ja mam się dostosowywać i szukać awatara, który zadziała. Działa na głównej stronie czyli Avatar dobry.

Ooooo teraz czytało obok posta Avatar, a na górze obok kresek poziomych i lupy nie czytało. Ale macie bugi, większe niż w Windowsie 11 :stuck_out_tongue:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.