Nie wyświetlają się filmiki na youtube

(falcon32) #1

Witam

Mam problem z wyświetlaniem filmików na youtube. Po uruchomieniu jakiegoś filmiku rozpoczyna się odtwarzanie po czym program zaczyna zmieniać kilka razy rozdzielczość filmiku i na końcu mam tzw. śnieg zamiast filmu i komunikat "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później". Problem występuje w internet explorerze i firefox. Obstawiam ,że to jakiś problem z flashem mam zainstalowany najnowszy kilka raz próbowałem reinstalacji flasha ale nadal to samo. Dodam ,że np na vimeo gdzie też są filmiki we flashu wszystko chodzi ok. Proszę o jakieś rady jak to naprawić

falcon32

(Bogdan_G) #2

Adobe flash player dla firefoxa jest inny, niż dla internet explorera, Jedynie, to łączy je shockwave, to też player flash. Spróbuj przeinstalować. Sprawdź też, czy bufor się nie przepełnia. Kliknij w film na YouTube i patrz w menadżerze zadań. Ile masz pamięci i pliku stronicowania? Jest jeszcze jedno ustawienie flash playera w C/Windows/Windows32, Player, plik mms.cfg otwierasz notatnikiem, dodajesz niżej ustawień linijkę tekstu ProtectedMode=0 i klikasz na menu plik/zapisz. To możesz zrobić w przypadku, gdy wiesz, że nie masz wirusów.