Nie wyświetlają się filmiki na youtube

Witam

Mam problem z wyświetlaniem filmików na youtube. Po uruchomieniu jakiegoś filmiku rozpoczyna się odtwarzanie po czym program zaczyna zmieniać kilka razy rozdzielczość filmiku i na końcu mam tzw. śnieg zamiast filmu i komunikat “Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później”. Problem występuje w internet explorerze i firefox. Obstawiam ,że to jakiś problem z flashem mam zainstalowany najnowszy kilka raz próbowałem reinstalacji flasha ale nadal to samo. Dodam ,że np na vimeo gdzie też są filmiki we flashu wszystko chodzi ok. Proszę o jakieś rady jak to naprawić

falcon32

Adobe flash player dla firefoxa jest inny, niż dla internet explorera, Jedynie, to łączy je shockwave, to też player flash. Spróbuj przeinstalować. Sprawdź też, czy bufor się nie przepełnia. Kliknij w film na YouTube i patrz w menadżerze zadań. Ile masz pamięci i pliku stronicowania? Jest jeszcze jedno ustawienie flash playera w C/Windows/Windows32, Player, plik mms.cfg otwierasz notatnikiem, dodajesz niżej ustawień linijkę tekstu ProtectedMode=0 i klikasz na menu plik/zapisz. To możesz zrobić w przypadku, gdy wiesz, że nie masz wirusów.