NiE WYśWIETLAJą SIę FILMIKI: W GOTHIC 1&2, INTRO W GTA:S

Czy ktoś też ma taki problem…? irytuje mnie to strasznie…bo filmiki w Gothicu to podstawa… a głos słychać a obrazu nie widać…co jest? czy to kolejny bug visty (jadę na Vista 32-bit Ultimate) …POMOżE MI KTOś TEN PROBLEM ROZWIąZAć - byłbym niezmiernie wdzięczny! :slight_smile: :?

Z góry dziękuję…:smiley:

Czy masz oryginalny system a może karta graficzna

No tak…system…to oficjalnie to jestem beta testerem RC2…a tak nie…to.wiadomka… a wszystkich innych programach, grach wszystko jest git…tylko te intro i filmiki w gothicu - nie wyswietla sie obraz. a dzwiek sobie normalnie leci… noi sama gra tez…ale co z tymi filmikami…w GTA:SA intro tak samo wyglada…sama gra normalnie…tak jak na Xp…o co tej Viście chodzi? "D

dokładnie to samo jest w neverwinter nights

:slight_smile: mam nadzieję, że przeczyta te posty ktoś taki, KTOś KTO POMOżE NAM ROZWIąZAć TEN BUG :slight_smile: aa…ii…czy ktos juz sprawdzal…co z maxem paynem 1…bo u mnie…wypowiedzi Maxa nie słychać…a całą resztę tak…dźwiękowa sprawna…(mam 2) :slight_smile: dalej…niech ten service pack 1 do visty wychodzi…

Zainstaluj kodek K-Lite codec…

To nie jest bug, tylko zwykły brak kodeków.

Noi… nie działa na Viście…popróbuję z innymi…może sie uda :smiley:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 12:08

i dalej to samo!!.. Ktoś się z tym problemem już borykał?? i go rozwiązał? jak tak to jak…(jakim kodekiem?)

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 21:42

Mam K-Lite 3.01 z wszystkimi kodekami wgranego i dalej to samo? - ma ktoś na to jakąś ideę??