Nie wyświetlają się nazwy karty graficznej itd

Witajcie! Robiłem format u mojego przyjaciela.Po formacie zainstalowałem sterowniki do karty sieciowej i dźwiękowej,ale nie wiedzieliśmy jaką ma kartę graficzną.Nie miał w ogóle żadnych płyt ze sterownikami ani niczego.Wszystko ściągaliśmy z internetu.Ściągnąłem Everesta z nadzieją,że dowiem się jaką ma kartę .Niestety nie pisało. Potem ściągnąłem program Aida i też nic o karcie graficznej nie pisało. Spróbowałem tradycyjnie użyć dxdiaga,ale tam też nic nie pisało.Macie może jakieś pomysły? Proszę o pomoc.

w menedzerze urządzeń pewnie masz znak zapytania przy urządzeniu VGA czy coś takiego, tak więc wejdz we właściwości tego i podaj identyfikator, tu poradnik jak to zrobic:

Sprawdzanie identyfikatora sprzętu w systemie Windows

Dobrze ,karta graficzna już się wyświetla.Menadżera urządzeń nie mogę znaleść ,ale w Dxdiagu pisze przy identyfikatorze sprzętu(produktu) : 65535.

Potrzebuję do ,tego’’ sterowniki na Windows 7 64x bit.

Dodane 19.05.2012 (So) 18:58

Znalazłem ,że mój kumepl ma Realtek ALC888 @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller z dźwięku,bo pokombinowałem i zaczęło pisać.Potrzebuję do tego sterowników.I jeszcze do : ATI RS690 Karta wideo.

A przypadkiem nie należy najpierw zainstalować sterownika chipsetu ?

Nie wiem,komputer mojego kumpla niby ma 3 lata tak jak mój,a ma kartę graficzną jak sprzed 6 lat.

I tutaj masz rację, bo faktycznie do Win 7 64 bit, ciężko cokolwiek znaleźć.

Sam szukałem ,ale nic nie mogę znaleźć jeszcze poszukam ,ale dalej proszę o pomoc.