Nie wyświetlanie zawartości w ikonie folderu

Witam, mój system operacyjny to Windows 7 Ultimate x64. Otóż mój problem polega na tym, że mam w moich dokumentach folder, a w nim subfoldery w których gdy coś zmienię/usunę/dodam to ikona owych folderów zmienia się na pustą(tak jakby folder był pusty). Nie pomaga sposób z usuwaniem plików ikon(opisywany na forum, bodajże “błąd z wyświetlaniem miniatur”) oraz odświeżanie. Najdziwniejsze jest to, że przeglądając foldery np. szukając obrazu przez Daemon’a i przeglądając w/w

foldery wszystko wraca do prawidłowego stanu. Na dodatek dodam, że sytuacja nie ma miejsca w standardowych folderach jak Moje wideo, Moja muzyka, Moje obrazy, aczkolwiek raz wystąpił ten problem w folderze Pobrane.

Czy jest jakiś sposób na naprawę tego problemu? System był nie cały tydzień temu instalowany.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Kiedyś spotkałem się z podobnym problemem, pomogło polecenie Resetuj wszystkie foldery w Opcjach folderów, następnie uruchomienia komputera ponownie lub szybciej - restartu explorera czyli tej nieszczęsnej powłoki systemowej.

Dzięki za radę. Będe u siebie na kompie to sprawdzę. Mam nadzieje, źe zadziała.