Nie wyszukuje routera

No wiec moj problem zaczyna sie od sformatowania dysku c na ktorym byla skonfigurowana neostrada. Mam router sagemcom f@st 2704. Gdy chce wpisac w IE 192.168.1.1 to wyskakuje mi w IE nie mozna wyswietlic strony. W opcjach internetowych > ustaienia sieci lan odznaczalam, zaznaczalam (aczkolwiek wszystko jest puste) i nic. A co najlepsze po resecie routera, podpieciu go na nowo nie wyszukuje, nie ma nowej ikonki. Nie mialam dolaczonej plyty instalacyjnej, jedynie troszke informacji jak mam to zrobic. Jest jeszcze laptop tam wifi dziala ale niestety nie jestem w stanie go dotknaci porownac ustawien. Nie wiem gdzie lezy blad, ale skoro nie mam sterownikow to jak mam je zainstalowac skoro nie mam plyty ani dostepu do neta? Prosilabym odpowiedzi, porady czy pytania na poziomie dosc podstawowym. Nie jestem specem od takich rzeczy. Jesli w zlym temacie umiescilam ten problem to przepraszam. Pozdrawiam

Windows xp

kasiorex ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nazwa tematu zmieniona… Nie moge uzywac polskich znakow gdyz pisze z telefonu ktory nie obsluguje tych znakow. Przepraszam nie moja wina

Posty proszę poprawić, gdy będziesz korzystała z komputera.

Na chwilę obecną podpowiem tylko tyle, jeśli sterowniki do karty nie są zainstalowane, doinstaluj je. Adres routera sprawdzisz poleceniem ipconfig, adres bramy, to adres routera. Jak poprawisz posty, będę mógł Ci bardziej pomóc.