Nie za mało punktów w 3dmarku 05?

Posiadam taki oto sprzęt

Grafika: 8800 GTS 512MB

Procesor: C2D E4500

Ram: 2x1GB 800mhz

Płyta główna: Abit IP35

No i przejdzmy do sedna sprawy, z tego co oglądałem rożne testy na rożnych na 3dmarku 05 to mój geforce osiąga w nich po 16-17k punktow, a u mnie na moim kompie nie przekracza 14k , nie znam sie za bardzo na sprzecie a znajomy ktory razem ze mna robil test stwierdził że dostałem jakiś wybrakowany egzemplarz.

Coś mi sie w to wierzyć nie chce ale wole sie upewnić :slight_smile:

A kręcisz coś???

Jakiej firmy ramy i grafa???

Mi się wydaje, że procek cię troszkę spowalnia. Gdybyś go podkręcił, to na pewno twój wynik by wzrósł.

Devilek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Agaton , poprawione :slight_smile:

dybos , Producent grafiki to Asus, a ramu patriot. A co do podkręcania to nie zamierzam w najbliższej przyszłości.

A jak gry? jesli jestes zadowolony z gier to po co ci 3Dmark? no chyba ze pochwalic sie kumplom.

A jak z innymi wersjami 3dmarków ? Mógłbyś pokręcić chociaż kartę wtedy dorównałbyś wynikom z testów.

sk91 , No jak do tej pory wszystko cacy. :slight_smile: choć w niewiele tytułów miałem okazje zagrać, wszystko muszę jeszcze zassać.

destroy , Nom na innych wersjach nie sprawdzałem, a co do kręcenia to jakoś wole się za to nie zabierać.

Mam nadzieję, że to żart?

tak naprawde większość z użytkowników tego forum i tak ma nielegalne programy a napewno gry.

w końcu piractwo w polsce jest ogromne nadal mimo że jest tendencja spadkowa.

dlatego też myśle że to nie żart i Devilek z legalnością (przynajmniej gier) nie ma nic wspólnego.

ja osobiście wole kupić raz na miesiac-dwa jakiś legalny program (część mam z gazet pełne wersje, kilka z polowania na DP :slight_smile: i mieć czyste sumienie niż ściągać z sieci.