Nie zakladajcie kont pocztowych na gazeta.pl!

Mam tam juz konto od chyba dwoch czy nawet trzech lat i uzywalem go do niedawna jako podstawowego. Wady ktore na poczatku mi sie rzucaly w oczy to ze serwer jest wolny i czasami nie da sie zalogowac. Ale z czasem okazalo sie ze odrzuca nawet maile do mnie! Moja pracodawca byl nieziemsko wkurzony jak 3 razy w ciagu dnia probowal mi wyslac maila i go odrzucalo! Oczywiscie informowalem ich o jakims felerze na tym ich serwerze. Jaka otrzymalem odpowiedz? Glucha cisza! Maile do nich ida jak kamien w wode! A teraz juz jest tak dramatycznie ze nie zdarzylo mi sie polaczyc jeszcze za pierwszym razem z serwerem od kilku miesiecy. Radze Wam dobrzy ludzie omijajcie portal “gazety wybiorczej”!

Pozdro

Tak to już jest na darmowych kontach e-mail. Niestety coś za coś.

Na ten przykład, serwery WP uparcie usuwają nasze potwierdzenia rejestracji i ewentualne powiadamiania z forum, klasyfikując je jako spam.

Tak przy okazji, to niech Twój pracodawca zapewni Ci firmowego e-maila, przecież to bez sensu, że ma pretensje do działania serwera który jest za darmo…

Właśnie, a da się na WP wyłączyć ten dziadowski anty spam? Szajs to niepospolity a ostatnio właśnie informacje z forum rzadziej i wolniej do mnie dochodzą, nie mówiąc już o tym że ten pseudo anty spam blokuje tylko ważne dla mnie majle, np. z informacjami o rejestracji itp.

Przecież to jest na serwerze WP

ja osobiscie polecam Gmail :smiley: obsługa/interfejs… szczerze mowiąc wolałem ten z portali takich jak o2 czy interia… ale jesli chodzi o jakosc usług - niesamowita :slight_smile:

jak wypełniam formularze rejestracyjne to potwierdzenie przychodzi praktycznie bez zadnego opoznienia :smiley: klikam OK przy rejestracji, klikam ODŚWIEŻ na gmailu… i jest potwierdzenie :smiley:

P.S. Gmail jest na zaproszenie - mam pare do rozdania jak by ktos chcial to piszcie na PW :wink:

zebym mogl komuś wysłać zaproszenie musze mieć gdzie :]

w PW do mnie podajcie swojego emaila

Ja tez bardzo polecam gmail

mam go od niedawna ale jak narazie sprawuje sie dobrze.

Poprzedną poczte mialem na o2 i tez nie byla taka zla: prawie wcale reklam (chyba 1 na miesiac) dobry filtr antyspamowy tylko ostatni coraz wiecej tego spamu bylo =) wiecej i wiecej wiec przerzucilem sie na google :smiley:

jak ktos by chcial to mam pare zaproszen [pisac na PW]

Faktycznie poczta gazety.pl jest słabiutka, wolna, często są problemy z logowaniem.

Najlepsze darmowe skrzynki są na o2.pl i gmail :mrgreen:

nie wiem czy jest lepsze od gazety…

Gmail górą :slight_smile: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Też zapraszam - wysyłajcie MSG na PW jeśli chcecie konto na Gmail :slight_smile:

wszystko ładnie tylko jak ktoś obsługuje poczte tylko za pomocą swojego programu pocztowego, to interfejs na stronia ma…

a co do Gazety jak kożystam i ok, no i ma 20MB :mrgreen:

Gmail ma: 2693 MB

Tlen ma: 1024 MB (choć to mniej w porównaniu z Gmail to i tak jest dobry)

SCP przesyłu?? czy pojemosci skrzynki??

polkO

Chyba sobie żartujesz, mam skrzynke na o2.pl od prawie dwóch lat i nawet nie ma co porównywać do gazety

-szybkość -funkcjonalność, zero problemów z logowaniem typu - “sorry server padł, wpadnij pózniej”

RiK pojemności

no właśnie :?

o to chodzi…ja o przesyłaniu pisałem

na Tlenie też masz 20MB przesyłanej wiadomości

właśnie… pytanie…

na jakiej skrzynce jest najwiekszy limit wielkosci wysylanych/odbieranych wiadomosci??

wiem ze o2 ma 20MB i z wiekszym limitem narazie nie widzialem

na Gmail z poczatku nie bylo limitów… ale jak sobie wiara zaczela przesyłać całe filmy… to Gmail zmniejszyl limit… nie jestem pewien czy do 10 czy do 20MB

Dla jeszcze jakis ostatnich zwolennikow poczty na gazeta.pl pisze, ze jak sprawdzam poczte w jakiejs kafejce/uniwersytecie/u kolezanki i innych miejscach to najpierw klikam “zaloguj” na gazecie i rownolegle sprawdzam moje trzy inne konta pocztowe z czego jedno tez na Polskim serwerze. Gdy koncze z tymi trzema to dopiero po jakiejs 3 minutach przy dobrych wiatrach jestem zalogowany na gazete i moge obejrzec skrzynke :?. Gazeta.pl jest do bani podobnie jak byl kiedys onet. Nie wiem jak sie teraz ma onet bo przestalem go uzywac jakies 3 lata temu.