Nie zakladajcie kont pocztowych na gazeta.pl!

(Hummit) #1

Mam tam juz konto od chyba dwoch czy nawet trzech lat i uzywalem go do niedawna jako podstawowego. Wady ktore na poczatku mi sie rzucaly w oczy to ze serwer jest wolny i czasami nie da sie zalogowac. Ale z czasem okazalo sie ze odrzuca nawet maile do mnie! Moja pracodawca byl nieziemsko wkurzony jak 3 razy w ciagu dnia probowal mi wyslac maila i go odrzucalo! Oczywiscie informowalem ich o jakims felerze na tym ich serwerze. Jaka otrzymalem odpowiedz? Glucha cisza! Maile do nich ida jak kamien w wode! A teraz juz jest tak dramatycznie ze nie zdarzylo mi sie polaczyc jeszcze za pierwszym razem z serwerem od kilku miesiecy. Radze Wam dobrzy ludzie omijajcie portal "gazety wybiorczej"!

Pozdro

(Lisek) #2

Tak to już jest na darmowych kontach e-mail. Niestety coś za coś.

Na ten przykład, serwery WP uparcie usuwają nasze potwierdzenia rejestracji i ewentualne powiadamiania z forum, klasyfikując je jako spam.

Tak przy okazji, to niech Twój pracodawca zapewni Ci firmowego e-maila, przecież to bez sensu, że ma pretensje do działania serwera który jest za darmo…

(Szymszejdi) #3

Właśnie, a da się na WP wyłączyć ten dziadowski anty spam? Szajs to niepospolity a ostatnio właśnie informacje z forum rzadziej i wolniej do mnie dochodzą, nie mówiąc już o tym że ten pseudo anty spam blokuje tylko ważne dla mnie majle, np. z informacjami o rejestracji itp.

(Asterisk) #4

Przecież to jest na serwerze WP

(Gk88) #5

ja osobiscie polecam Gmail :smiley: obsługa/interfejs… szczerze mowiąc wolałem ten z portali takich jak o2 czy interia… ale jesli chodzi o jakosc usług - niesamowita :slight_smile:

jak wypełniam formularze rejestracyjne to potwierdzenie przychodzi praktycznie bez zadnego opoznienia :smiley: klikam OK przy rejestracji, klikam ODŚWIEŻ na gmailu… i jest potwierdzenie :smiley:

P.S. Gmail jest na zaproszenie - mam pare do rozdania jak by ktos chcial to piszcie na PW :wink:

zebym mogl komuś wysłać zaproszenie musze mieć gdzie :]

w PW do mnie podajcie swojego emaila

(Dominik Tom) #6

Ja tez bardzo polecam gmail

mam go od niedawna ale jak narazie sprawuje sie dobrze.

Poprzedną poczte mialem na o2 i tez nie byla taka zla: prawie wcale reklam (chyba 1 na miesiac) dobry filtr antyspamowy tylko ostatni coraz wiecej tego spamu bylo =) wiecej i wiecej wiec przerzucilem sie na google :smiley:

jak ktos by chcial to mam pare zaproszen [pisac na PW]

(iGreq) #7

Faktycznie poczta gazety.pl jest słabiutka, wolna, często są problemy z logowaniem.

Najlepsze darmowe skrzynki są na o2.pl i gmail :mrgreen:

(Polko P L) #8

nie wiem czy jest lepsze od gazety…

(system) #9

Gmail górą :slight_smile: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Też zapraszam - wysyłajcie MSG na PW jeśli chcecie konto na Gmail :slight_smile:

(Z35ikr) #10

wszystko ładnie tylko jak ktoś obsługuje poczte tylko za pomocą swojego programu pocztowego, to interfejs na stronia ma…

a co do Gazety jak kożystam i ok, no i ma 20MB :mrgreen:

(system) #11

Gmail ma: 2693 MB

Tlen ma: 1024 MB (choć to mniej w porównaniu z Gmail to i tak jest dobry)

(Z35ikr) #12

SCP przesyłu?? czy pojemosci skrzynki??

(iGreq) #13

polkO

Chyba sobie żartujesz, mam skrzynke na o2.pl od prawie dwóch lat i nawet nie ma co porównywać do gazety

-szybkość -funkcjonalność, zero problemów z logowaniem typu - “sorry server padł, wpadnij pózniej”

(system) #14

RiK pojemności

(Z35ikr) #15

no właśnie :?

o to chodzi…ja o przesyłaniu pisałem

(system) #16

na Tlenie też masz 20MB przesyłanej wiadomości

(Gk88) #17

właśnie… pytanie…

na jakiej skrzynce jest najwiekszy limit wielkosci wysylanych/odbieranych wiadomosci??

wiem ze o2 ma 20MB i z wiekszym limitem narazie nie widzialem

na Gmail z poczatku nie bylo limitów… ale jak sobie wiara zaczela przesyłać całe filmy… to Gmail zmniejszyl limit… nie jestem pewien czy do 10 czy do 20MB

(Hummit) #18

Dla jeszcze jakis ostatnich zwolennikow poczty na gazeta.pl pisze, ze jak sprawdzam poczte w jakiejs kafejce/uniwersytecie/u kolezanki i innych miejscach to najpierw klikam “zaloguj” na gazecie i rownolegle sprawdzam moje trzy inne konta pocztowe z czego jedno tez na Polskim serwerze. Gdy koncze z tymi trzema to dopiero po jakiejs 3 minutach przy dobrych wiatrach jestem zalogowany na gazete i moge obejrzec skrzynke :?. Gazeta.pl jest do bani podobnie jak byl kiedys onet. Nie wiem jak sie teraz ma onet bo przestalem go uzywac jakies 3 lata temu.