Nie zamykajcie topiców!

ej no co wy, dlaczego nie mozna od razu przy poradach spytać się o coś ?? nie zamykajcie tematów !!

Dział Sprawdzone porady nie służy do pytania, a jedynie do pisania już topiców-odpowiedzi. Więc ten topic zaraz zostanie usuniety.

to co mam napisać pytanie w jednym dziale a odpowiedź dostanę w drugim ??? :?

Nie. Odpowiedź otrzymasz w tym samym topicu, albo ew. zostaniesz odesłany do archiwum forum, gdy tam już będzie opisany Twój hipotetyczny problem.

Ehhhh w dziale sprawdzone porady są tylko tematy z poradami użytkowników itp.

Pytania zadajesz w działach odpowiadających Twojemu problemowi i tam uzyskujesz odpowiedź.

przenoszę

phhhh , przeciez na zadawane pytanie dostaje odpowiedz, dlaczego nie moze byc to uznane jako porada?? no ale ok, zalozylam nowy topic w problemach i dalam odnosnik do tematu w poradach… [pochlastać sie mozna]

AuKA się nie “chlastaj”

masz problem --> szukasz rozwiązania na forum --> nie rozwiązania --> wybierasz odpowiedni dział - zakładasz nowy temat i czekasz na reakcję.

proste i skuteczne

nie kombinuj :lol:

AuKA zanim zaczniesz się chlastać radzę lekturę:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

oraz:

http://forum.dobreprogramy.pl/faq.php

Przypuszczam że powody do chlastania natychmiast znikną 8) 8) 8)

koniec czerwca jest a wy mi lektury podrzucacie, nie bede tego czytać, kiedys tu nie było takiego bałaganu :P:P::stuck_out_tongue:

w takim razie bardzo szybko się przekonasz co tracisz :twisted:

nie czytając trace mozliwość składania literek, a zyskuję czas :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A teraz cicho, bo zbaczamy z tematu i zaraz skasuję te Wasze wypociny :stuck_out_tongue: :smiley:

Bo forum się rozwija - przybywa też Userów

z awersją do czytania o podstawowych zasadach

funkcjonowania tego forum

Pewnie najlepiej wpaść narobić bałaganu i zabrać #### w troki :evil:

Jakby co zawsze można liczyć na pomóc.

bo dysponujemy specjalnym dopalaczem

tzw. UserOut Speeder :stuck_out_tongue:

karo jakiego bałaganu ?? ja tu przyszłam z misją zaprowadzenia porządku a ty mnie o takie rzeczy posądzasz ! :smiley: i nie zabieram XXX w troki, nie wiem skąd to wywnioskowałeś.

daruj sobie takie teksty :twisted:

ostrzegam - jeszcze jeden wyskok i pod avatarem (którego nie masz) pojawi się pamiątka

zanim coś napiszesz - przeczytaj jednak regulamin i zachowuj się :evil:

dalsza dyskusja na ten temat jest już zbędna

Ja również, a jakie mogą być tego skutki to sama sobie dośpiewaj 8)

Ale na razie - to nie Twoja broszka :o

heh to wrzućcie mi upominajkę :stuck_out_tongue: proszę bardzo, nie bedzie jakis typek do mnie pisał że robie bałagan i zabieram **** w troki :stuck_out_tongue:

ja tylko wyrazilam swoją opinię co do funkcjonowania forum, a ze podoba mi sie ono ze wzgledu na wielką ilość zasobów i zapewne pojawie sie tu jeszcze nie raz, zglaszam swoje uwagi, ale widze ze metoda ‘pół żartem pół serio’ tutaj nie działa - wyluzujcie :?

post2

acha, ma się rozumieć że o żadnych reformach i rozbudowie forum nie chcecie slyszeć - spoko, juz sie nie udzielam.

narazie.


nie pisz posta pod postem - użyj opcji zmień

więcej w regulaminie

monczkin