"nie znaleziono mlt.++dll."


(W23) #1


(adam9870) #2

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\stp68_2007.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń wpis HJT jeśli będzie.

Po wykonaniu wklej nowe logi.


(W23) #3

wwdc nie wykrył nic.


(adam9870) #4

Już jest Ok.

Czy problem nadal występuje?


(W23) #5

tak jak chce uruchomić program "Jahshaka" to wyskakuje mi komunikat cytuje : "uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono mlt++.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawić ten problem." ten program jest swierzo sciagniety i jeszcze do nie instalowałem wczesniej probowałem go usunąc i jeszcze raz zainstalowac ale nic nie dało. Po za tym ostatnio jak wchodze na google przez IE to takie wielkie litery mi wyskakują :smiley: scrn: googleld9.th.jpga na Mozilli wszystko jest ok

aaa i IE mi troszke zamula ...


(adam9870) #6

Czy przed ponownym zainstalowaniem programu przeczyściłeś rejestr? Jeśli nie to tym razem zrób tak, opis:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 108#427108

Sprawdź W IE ustawienia tekstu - Widok >>> Rozmiar tekstu >>> wybierz sobie rozmiar. Jeśli jednak to nie pomoże, to prawdopodobnie będzie to wina złego odczytania przez IE styli CSS.


(W23) #7

w pewnym momencie ten program sie przywiesił i wyskokczyło pare błedów ale działa.

thx :slight_smile:

Złączono Posta : 26.02.2007 (Pon) 21:57

ad aware wykrywa win32 ale nie moze go usunąć (z kad sie to bierze? :confused: na zadne porno nie wlaze z sieci mało sciągam ... :-x )