Nie znaleziono porządkowej 43 w bibliotece dołączanej dynamicznie C:\WINDOWS\SYSTEM32\xlive.dll

Witam.

 

Kupiliśmy dziecku grę. Star Wars The Clone Wars Republic Heroes.

 

Zainstall tą grę na laptopie i przy uruchomieniu wyskakuje komunikat

“nie znaleziono porządkowej 43 w bibliotece dołączanej dynamicznie C:\WINDOWS\SYSTEM32\xlive.dll.”

 

Jak to ogarnąć? Zależy nam na uruchomieniu go na lapie syna.

 

Laptop Lenovo G50-70 Ram 4gB, dysk 1TB,kartagraf. Intel HD graphics 4400,windows10 Pro insider preview,i5

 

Próbowaliśmy na innym starszym o 4 lata laptopie AsusN71vg z win7 home gra działa normalnie.

 

 

Wszystkim dzieki za pomoc.

 

“windows10 Pro insider preview” cytat ze strony Microsoftu “nie używaj wersji Insider do codziennego użytkowania”

Cześć,

Skoro na stabilnym systemie - Windows 7, gra działa poprawnie to logicznym jest, że problem prawdopodobnie stanowi Windows 10 - system będący nadal w fazie testowej.

Zainstaluj grę na stabilnym systemie i po sprawie.

nie chcę instalować na 7ce , na 10ce wszystko działa a akurat ta gra tak jakoś nie chce ruszyć. Wydaje mi się że brakuje jakiegoś pliku biblioteki czy co tam jeszcze ale nie wiem gdzie szukać.

Dlaczego na 10ce? ano dlatego że jestem testerem tego systemu.

Czekam na pomocne info.

Pozdrawiam

zainstaluj winrara i po sprawie:)

Zainstalowałem battle stations pacific bez winrara i nie działało0 a jak zainstalowałem go to zadziałało ( zainstalowałem ponownie)

Uruchom Wiersz Polecenia (Start -> Wpisz “Cmd” -> Kliknij “Uruchom Jako Administrator” -> I Wpisz Następujące Komendy

Architektura 32-bit ;

%windir%\System32\regsvr32.exe /u Xlive.dll

%windir%\System32\regsvr32.exe /i Xlive.dll

Architektura 64-bit ;

%windir%\SysWoW64\regsvr32.exe /u Xlive.dll

%windir%\SysWoW64\regsvr32.exe /i Xlive.dll

Jeżeli to nie pomaga polecam ten link :

Download Xlive.dll for Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista and XP (dlldownloader.com)

Jeżeli nie działa polecam zmienić system ponieważ Microsoft Przestał Wypuszczać Łatki do windows 10