Nie znośny folder w Prefech

:cry: Nie znośny folder w Prefech… sam go stworzyłem i przypadkowo przeniósł mi się po przez przeciągniecie do Prefech i niemogę go z tamtą ani usunąć ani przenieść czy chociażby zmienić nazwę… a wabi się … “4. Sprawdź dyski lokalneC- D Właściwości” :? :? Co mam z tym robić??? 8)

Pisz jaśniej !!

Że co nie jasno… 8) śmieszne. Stworzyłem nowy folder na pulpicie w folderze OLDER nazwałem go “4. Sprawdź dyski lokalneC- D Właściwości” i tam miałem skrót do folderu Prefech który w systemie WindowsXP powinien być opróżniany no i przypadkowo ten folder o nzawie"“4. Sprawdź dyski lokalneC- D Właściwości” nie żadna aplikacja tylko folder przeniósł mi sie do tego prefecha który znajduje się na C>Windows>Prefech. No i kurczaczki nie mogę go usunać, przenieść czy chociażby zmienić nazwę. Po ponownym uruchomieniu kompa też nie chce się usunać itd. :-o

sprwadz klucz

Hkey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\ Control\SessionManager\Memory Management\ PrefetchParameters

i usuś z tamtąt i potem z dysku

Jak sie nieda to programem CopyLock

http://www.soft32.com/download_8644.html

Klikniesz Add a potem Files to be deleted. Poprzez browsing wybierasz ten pliki. Pojawią się w postaci listy u góry. Klikasz Apply i restartujesz kompa. kasowane odbywa sie w czasie bootowania sys.

:wink:

A jak się nie da inaczej, to w trybie alarmowym.

Swoją drogą to bardzo dziwne jest…

A nie przepraszam, to Windows. Wszystko jasne :smiley:

NIe daje sie poprzez ten programik pisze odmowa dostępu i żę plik nie jest dostępny a jak znaleźć ten Hkey_LOcal… jakoś dokładniej powiedz proszę :?

a co to takiego ??

Możę awaryjnym ale jak też w to wejść?? :roll:

Wchodzisz w menu start,potem w uruchom i tam wspisujesz regedit. klikasz OK i będziesz miał folder Hkey_Local_machine.

Ej a z tego Hkey’a to usunać wszystko czy… no właśnie co bo tam jest tylko jednoco mogło by pod to pasować a mianowicie wygląd ikonki napis na ikonce ab plik nazywa sie (domyślna) areszta to jakieś dziwaczne nazwy… więc cóż mam czynić???

Ej no co mam z tym folderem zrobić???

wstaw w to miejsce plik tekstowy ( txt, notatnik) o tej samej nazwie , tylko o zerowej wielkośći, w trybie alarmowym ,chi chi ,czyli komp. musi pracowac w trybie awaryjnym. Restart i usuwaj też w trybie awaryjnym.

Coś mi sie widzi że to beznadziejny przypadek

Wlącz skan disc ale nie zaznaczaj automatycznie narawiaj. jak wyskoczy błąd - daj usuń.

Jak to nic nieda to udajesz sie po SubInACL.exe, na stronę

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=10662

Najpierw kliknij na klucz i eksportuj a potem delate ,wywalaj jak nazwy pasują.

Jak cos nie tak to znajdz gdzie ten plik eksportowałeś , domyslnie jes to moje dokumenty i klikasz dodaj do rejesrtu.

Przepaszam za przejęzyczenie.

Chodziło mi oczywiście o awaryjny :oops:

wirusekq:

Jeśli Ci się jeszcze nie udało, uruchom msconfig

-> Ogólne > Uruchamianie selektywne

  • > Boot.ini > safeboot

Uruchom ponownie komputer, skasuj co masz

skasować, wejdź do msconfig i cofnij zmiany.