Nieaktualne ogłoszenie OLX widoczne na niektórych komputerach

witam od miesiąca kwietnia 2015 r. nie mam już ogłoszenia , ale jak się dowiaduje na innych komputerach nadal istnieje. Pisałem do tablicy o usunięcie ogłoszenia i  cytuję…ogłoszenie zostało trwale usunięte a serwisu …a tu link w pliku

a.docx

To ogłoszenie nie jest już dostępne

Wybierz coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy.

ogłoszenie nieaktywne może na niektórych przeglądarkach strona składa się jeszcze z cache Pamięci przeglądarki

2 polubienia

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

tu bym się nie zgodził co do wielkich liter … język polski tego wymaga

możesz przysłać link do danego ogłoszenia ?

Do jakiego ogłoszenia chcesz linka? Przecież to Ty masz problem ze swoim byłym ogłoszeniem a nie my. Nawet link, który podałeś (zastanawiam się dlaczego w ten beznadziejny sposób) jest zakończony “404” co w skrócie znaczy, że dana strona nie istnieje.

Na komputerze, na którym nadal widzisz swoje stare ogłoszenie wciśnij razem klawisze CTRL i F5 - jestem przekonany, że ogłoszenie przestanie po tej operacji być na nim widoczne.

 

dzięki pisałem do … i ponoć usunęli ?

Bo usunęli. Zrozum, że tego ogłoszenia już w Internecie nie ma, a to co ludziom się wyświetla jest zapisane na dysku przez ich przeglądarki, i muszą oni odświeżyć stronę.

Język HTML pozwala na określenie w nagłówku strony internetowej dnia do którego aktualna treść strony zachowuje ważność. Nie wydaje mi się, by była to często wykorzystywana funkcja, nie wiem czy przeglądarki internetowe ją w ogóle interpretują - ale wyglądałoby na to, że tak, i że nową zawartość strony z Internetu pobierają dopiero po upłynięciu wskazanej daty, a wcześniej korzystają z tego co jest w pamięci podręcznej.

Wydzielono 2 posty tworząc nowy wątek: Problem z odczytaniem numeru telefonu na olx