Nieaktywny pulpit

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z pulpitem jest kompletnie nieaktywny. Nie mozna klikna na zadna ikone, nie dziala prawy przycisk myszy. Poprostu tak jakby nie bylo pulpity.

Szukalem rozwiazania ale niestety jak narazie nic co by pomoglo nie znalazlem. Zauwarzylem tylko jedna zaleznosc, kiedy zamykam prcesy internet explorera pulpit magicznie zaczyna reagowac…

Za odpowiedzi typu IE to syf itd dziekuje z gory szukam sensownej pomocy a nie zostawienie problemu i instalacje mozilli. To problemu nie rozwiazuje. Pozatym nie przepadam za mozilla.

Pozdrawiam

edit:

Aha dodam ze system to windows 7 Home Premium SP1 64-bit

Witaj!

Wykonaj log programem OTL, szczegółową instrukcje znajdziesz w tym temacie: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Log zamieść na wklej.org lub wklej.to i udostępnij nam do nich link na forum.

Pozdrawiam!

Dobra zarobilem ten skan OTL:

http://wklej.to/C5LVb/text

Dodane 17.05.2012 (Cz) 1:10

Myslalem ze po oczyszczeniu CCCleanerem i sprawdzeniu AVG bedzie ok ale sie widac przeiczylem, zaczyna mnie to strasznie irytowac bo lubie robic notatki na pulpicie i przez to cos &^%$& nie mam takiej mozliwosci.

Dodane 17.05.2012 (Cz) 18:27

Trace juz nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi pomoc :frowning:

Nie pozostanie mi nic innego jak bawienie sie w przywracanie systemu puntu przywracania lub beckupu. A jetem ciekawy co ten problem tworzy.

Dodane 21.05.2012 (Pn) 2:06

Coz widze nadal nic :frowning:

Dodane 01.06.2012 (Pt) 21:36

Dobra widze ze nie odzewu ostatnio 2 dni temu okazalo sie ze moj brat ma ten sam problem… A dopiero co instalowal Winde. Naprawde nikt nie ma takiego problemu?

Dodane 02.07.2012 (Pn) 18:09

Ok widze ze rozwiazania nie ma nadal. I tak juz zainstalowalem windowsa od nowa bo dysk wymienilem w miedzyczasie.