Niebezpieczne baterie w Nokiach! Sprawdź!

link

Ja musze moją wymienić, jeżeli chcesz sprawdzić czy masz złą baterię, to wejdź tu

i jeszcze to

Miałem nadzieję że w mojej N70 jest wadliwa bateria :frowning:

Tak z ciekawości patrze na baterie mojej mamy nokia 6030 a tu BL-5C zaraz sprawdze czy jest z wadliwej produkcji :x

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 17:43

:jupi:

czyli jestem bezpieczny ??:] :stuck_out_tongue:

qbans-88 z czego sie cieszysz zawsze to lepiej mieć nową bateryjkę za darmo

zamówiłem te baterie ale jeszcze nie przyszła chyba jakaś ściema

N70 ,moja bateryjka do wymiany , zamówienie złożone, ciekawe ile bede czekał na nową.

znając życie to na tą baterię bym czekał i czekał :slight_smile: a bateria mojej mamie starcza na 2 tygodnie dzwonienia i smsowania :stuck_out_tongue:

Wczoraj kurier dostarczył mi nową baterie, z załaczonej informacji wynika że starą baterie należy zdać w najbliższym serwisie noki lub wyżucić do specjalnego pojemnika przeznaczonego na baterie i akumulatory.

Moja się kwalifikuje na wymianę więc czekam :slight_smile:

Zbych1 , dostałeś ją w standardowym, “sklepowym” opakowaniu Nokii czy w jakimś zamienniku?

:mrgreen:

Ciekawe ile czekać będę musiał…

bateria w jakimś zamiennym opakowaniu ale mam nadzieje że orginał ,przynajmniej logo nokii orginalne na baterii. czekałem jakieś 6 tygodni od dnia wypełnienia formularza.

A, hmm… Tego się “obawiałem” :slight_smile:

Zapewne chronią się w ten sposób przed osobami, które będą chciały spieniężyć prezent :stuck_out_tongue:

No cóż, trudno się mówi :wink:

Dziękuję za info.

Nie sądzę, żeby Nokia wcisnęła podróbki :wink:

Zresztą, jeżeli ma numer to można sprawdzić ją pod adresem podanym w pierwszym poscie.

Po co ?? Ktoś, kto ma wadliwą baterię to chyba jej nie sprzeda, czy już zwietrzono interes do zrobienia :?

To nie znasz chyba jeszcze polaków :mrgreen:

Właśnie taką kupiłem :smiley:

Chodzi o to, że wg mnie z moją starą baterią jest wszystko okej i prędzej padnie mi komórka niżli owa bateria a więc zastanawiam się ile osób sprzedało nową baterię, tą dostarczoną przez Nokię :slight_smile:

Bo skoro stara działa bez zarzutu to po co zakładać nową. Oryginalne baterie Nokii są w cenie, w końcu to nie jakieś tam nonejmy (że nie będę w tym miejscu przytaczał konkretnych producentów) :x

:slight_smile:

Moja stara bateria też działa ok a producent wymienia baterie nie dlatego że słabo “trzymią” tylko dlatego że podczas ładowania baterie się przegrzewały co mogło poskutkować rozerwaniem baterii lub nawet zapaleniem się baterii co w konsekwencji uszkadza cały telefon , moja stara bateria nawet nie przegrzewa się w czasie ładowania ale nie na wszyskich ładowarkach akurat na tej co miałem dołączoną do fona jest ok ale jak już podpiąłem ładowanie do innej ładowarki również dedykowanej do tego modelu (N70) to cały telefon potrafił się sporo nagrzać więc mozliwe że to nie wina samej baterii a może tylko niektórych modeli ładowarek , nowej baterii nie zamieżam sprzedawać bo akurat przydadzą mi się dwie baterie dlatego że dużo rozmawiam i dużo przebywam w terenie bez dostępu do ładowania więc nowa bateria bedzie bardzo przedatna , pozatym modół GPS jaki posiadam również ma taką samą baterie i w razie czego można ją również wykorzystać.

Właśnie odebrałem swoją baterie. Myślałem że dłużej będzie to trwać:)

Ja też jestem nie bezpieczny :-o