Niebezpieczne wirusy?

Witam.

Jeśli jest to zły dział to prosiłbym o przeniesienie tematu ;/

Jakiś koleś wysłał mi pewien plik i bardzo mi na nim zależy ale po przeskanowaniu boję się go otworzyć ;/

Więc proszę was abyście powiedzieli czy plik jest bardzo groźny , czy coś zrobi z moim komputerem , i czy jest tam jakiś keylogger lub jakiś inny wirus który wyciągnie dane z mojego komputera.

Także proszę o pomoc i tutaj daje link do skanu http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/cc25e3fa26e2e1c0501ec4d8cc1bf689ecca4d51

Jeszcze raz proszę o pomoc i dziękuje

ElfBot NG naprawdę jest trojanem mającym wykraść twoje hasła-skończ z oszukiwaniem,bo takie programy zwykle są podpuchą dla niezbyt uczciwych graczy.

Ja nic nie oszukuje tylko pewien typ mi go dał , wszystko elf boty nie wykradają hasła.Mógłby ktoś powiedzieć czy to może wykraść hasła i czy może zaszkodzić mojemu komputerowi?

Skoro 14 z 19 skanerów wskazuje na zagrożenie,to plik niemal na pewno jest zainfekowany(bo jednak większość skanerów antywirusowych to podejrzewa) więc wywal to,najlepiej wymaż programem(jeśli masz)by nie dało się go odzyskać 8)

I radzę jednak nie oszukiwać,bo możesz pobrać wszelakie świństwo na komputer,bo"kolega twierdzi,że jest bezpieczne,a AV wyświetla pomyłkę" :?

nie które elf boty mają też wirusy a są bezpieczne ;/ i bardzo mi na tym zależy :smiley:

No to masz już odpowiedź:WYWAL TO,bo to świństwo którego nie chcesz mieć na kompie.

Poprawnie piszę się niektóre

“nie które elf boty mają też wirusy a są bezpieczne”

W jakim sensie? Jak może coś posiadać wirusa, i być bezpieczne? Trochę nielogiczne #-o

a mógłby ktoś powiedzieć w streszczeniu co jaki wirus robi z tego skanu :D?

“Wirus” jest jeden ten sam, ale nazewnictwo każdego z programów jest inne.

Jest to 100% keylogger poniewaz elf bot to program do automatycznego expienia w grze “Tibia” .Hakerzy duzą kase na tym zarabiaja sprzedajac konta na allegro przez zaprze proszeniem głupków ,ktorzy nie umieją grac uczciwie