Niebieski ekran i reset

Witam wszystkich. Gdy wczoraj brat włączył komputer w trakcie ładowania systemu wyskoczył niebieski ekran po czym komputer się zrestartował i w kółko to samo. Tryb awaryjny nie działał, bo działo się to samo, więc pomyślałem, że pora na reinstala systemu (windows XP SP3- żeby nie było wątpliwości) i tak też zrobiłem. Na początku wszystko ładnie idzie bez problemu dysk systemowy sformatowałem, zaczęło się kopiowanie plików windows’a z poziomu bios’a i na 99% znów niebieski ekran i restart. Próbowałem kilka razy i cały czas to samo, więc wyjąłem dysk i zainstalowałem bez kłopotów system z mojego komputera. Ponowna instalacja Xp pomogła na tyle, że tryb awaryjny działa. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki i nic- dalej niebieski ekran i restart. :shock:Komputer ma około 8 lat, ale i tak szkoda wyrzucić.

Z góry dziękuję z pomoc. ![-o<

Parametry komputera:

System: jak wyżej Windows XP z service pack 3

Procesor AMD athlon 64 3000+

Grafika: Nvidia GeForce 9400 GT

Płyta główna: MSI K8N Neo4-F

Ram: 2GB (4 kostki po 512mb)

Dodaje linka ze zdjęciem bluscreen’a: http://zapodaj.net/8d0fc338fcab7.jpg.html

P.S

Przypomniało mi się, że około 2 lata temu miałem podobny problem przez zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek AC’97.

Cześć

Jak rozwiązywać problemy błąd “Stop 0x0000007E (SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED) kod błędu” w systemie Windows XP

Blue screen 0x0000007E podczas instalacji XP

STOP: 0x0000007E - Ciągły reset…

Dzięki, sprawdzę i napisze jak poszło :smiley: