Niebieski ekran po podłączeniu Pendrive!

Zobacz folder: c/windows/minidump jak jest pusty to zrób ustawienia http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2066295.html wymuś powstanie bsodu i sprawdź czy się coś zapisało w minidump jak tak to zainstaluj program szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html i z tego programu wyczytasz symbol błędu ,kod jaki sterownik powoduje bsod i można wpisać w google albo daj raport na forum to może ktoś zdefiniuje co dokładnie powoduje bsod jakiś sterownik czy jakieś niedomaganie sprzętowe.

Witam

Ten niebieski ekran to dokładnie to samo co w linku. Chodziło właśnie mi o to że odinstalowałem sterowniki i zrestartowałem laptopa i zainstalował je na nowo, i ciągle to samo. Sprawdziłem i na trybie awaryjnym jest to samo ;/

Hej,

Czyli na dobrą sprawę jest to komunikat sprzętu i na próżno szukać informacji o BSOD. :expressionless: Niemniej spróbuj odpalić program, o którym pisałem - zobaczymy czy pojawiały się jakieś blue screen’y.

To niestety wskazywałoby na problem czysto sprzętowy.

Zostaje sprawdzić w systemie typu Live CD/DVD. Jeśli masz możliwość ściągnij jakiegoś Linux’a w tej wersji i na tym systemie spróbuj przetestować działania pendrive’a. Jeśli błędy występować będą nadal, jest pewne, że problem jest czysto sprzętowy.

Pozdrawiam,

Dimatheus